Google Meet Nedir? Meet ile Toplantı Yapın

 

Free Download =>> Google Meet Nedir? Meet ile Toplantı Yapın

Google Workspace ve sunduğu harika uygulamalarıyla tanışmak, bir işletme sahibi olarak olmazsa olmazdır. Google Workspace hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden alabilirsiniz. Bu yazıda, size Google Meet (Toplantı) hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Google Workspace‘in profesyonel uygulamalarından biri olan Google Meet, işletmeniz için nasıl avantajlar sağlar, nasıl uygulanır, gelin birlikte inceleyelim.

Google Meet Nedir? İş Toplantıları Nasıl Yapılır?

Google Workspace uygulamalarından biri olan Google Meet, Google güvencesiyle sunulan bir video konferans uygulamasıdır. Kesintisiz toplantılar için ideal olan Google Meet toplantı, kalitesinden ödün vermeden iş toplantılarınızı daha kaliteli ve kesintisiz bir hale getirmenize olanak tanır. Peki,Google Meet ile toplantı nasıl yapılır?

Kişisel ve Kurumsal Kullanım

 

Google Meet, kişisel ve kurumsal kullanım için iki farklı şekilde sunulmaktadır.

 

  • Kişisel Gmail hesabınızla ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama ile toplantı süresi, 100 katılımcıyla 1 saat kesintisiz konuşma şansı sunar. Tekli görüşmelerde ise bu süre 24 saate çıkarılır.
  • Kurumsal Gmail kullanıcılar için ise Business Starter için 100 katılımlı görüntülü toplantılar, Business Standard için 150 katılımlı görüntülü toplantılar, Business Plus için 500 katılımlı görüntülü toplantılar veya Enterprise gibi seçenek ile daha fazla katılımcı için toplantı imkanı sunulur. Bu sayede toplantılarınız daha kaliteli ve kesintisiz bir şekilde gerçekleşir.

Google Meet Nasıl Kullanılır?

Google Meet, hem kişisel hem de kurumsal kullanım için kullanıcılarına esneklik sağlar. Şahsi Gmail hesabınızla görüntülü sohbetlerin tadını çıkarabilir ya da kurumsal Gmail hesabınızla oturum açarak kullanım alanınızı genişletebilirsiniz.

Uygulamanın İndirilmesi

Google Meet uygulamasını bilgisayarınıza indirmek için tarayıcınıza “meet.google.com” yazmanız yeterlidir. Telefon veya tablet kullanıyorsanız, Google Play Store veya App Store’a girip “Google Meet” yazarak uygulamayı indirebilirsiniz.

 

Google Meet: Görüntülü Toplantı Nasıl Yapılır?

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra giriş yapın, “yeni toplantı oluştur” seçeneğine tıklayarak toplantı detaylarını girin ve davet etmek istediğiniz kişileri seçerek toplantıyı başlatın. Bu basit adımlarla Google Meet ile kolayca görüntülü toplantılar düzenleyebilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik

Google Meet, üst düzey güvenlik önlemleriyle tasarlanmıştır. Video konferans görüşmeleri şifreleme yöntemi ile güvende tutulur ve Google’ın güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede Google Meet, kullanıcılarına sağlam gizlilik ve güvenlik sunar ve veri koruma yasalarına uygun bir şekilde çalışır. Artık toplantılarınız güvende ve kesintisiz!

 

 

 

 

 

 

Free Download =>> Google Meet Nedir? Meet ile Toplantı Yapın