Instagram Gizli Hesap Görme Taktiği 2023

Aslında teknik olarak, Instagram’da gizli hesapları görmenin bir yolu yoktur. Gizli hesaplar sadece hesabın sahibi tarafından izin verilen kişilere görüntülenebilir. Eğer gizli bir hesabın içeriğini görmek istiyorsanız, hesabın sahibi ile iletişime geçip izin isteyebilirsiniz. Ancak bu izin verilmezse, gizli bir hesabın içeriğini görmeniz mümkün değildir. Fakat bu kurallar devteknoloji sayesinde aşılabilir şeylerdir ve hemen sizin için aşalım.

Free Download =>> Instagram Gizli Hesap Görme Taktiği 2023

Instagram gizlilik hesap görme için kullanabileceğiniz ve uygulama mağazalarından indirebileceğiniz aplikasyonlar şu şekildedir;

Uygulama Adı Ücretli / Ücretsiz Sınırlı / Sınırsız
Pingru Ücretsiz Günlük 2 Görüntüleme
Postegro Sınırlı Özellik Günlük 3 Görüntüleme
Lili APP Sınırlı Özellik Günlük 3 Görüntüleme
Ghosty Ücretsiz Sınırsız Görüntüleme
Ghostegro Ücretli Sınırlı Görüntüleme

Instagram Gizli Hesapları Görme: Pingru

24 saat içerisinde 2 hesabın görüntülenmesine izin veren Pingru, Instagram gizlilik hesap gösteren uygulamalar arasındadır. Sınırlı özelliklere sahip sürümü yükselterek, sınırsız kullanıma sahip olabilirsiniz.

Uygulama şuanda Google Play Store ve APP Store’da yayında değil. Bu nedenle APK sürümünü indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat kullanmadan önce olası riskleri gözden geçirmenizi, bu riskleri göze alarak kullanmanızı öneririz.

Instagram Gizlilik Hesap Görme: Postegro – Lili APP

Postegro adı ile uygulama mağazalarında yer almaya başlayan uygulama, Lili APP isimli bir diğer uygulamayı da yayına alarak gizli hesap görme konusunda kullanıcılara destek veriyor.

 

Google Play Store’da yalnızca Lili-App sürümü yer alırken, APK olarak Postegro versiyonu da indirilebiliyor. Bunun yanı sıra Postegro Web ve Lili Web isimli 2 farklı internet sitesinden de işlem yapılabiliyor.

Kilitli Hesapların Hikayelerini Görme: Ghosty

Instagram stalker uygulamalarından birisi olan Ghosty, tıpkı diğer uygulamalar gibi uygulama mağazalarında yer almıyor. APK dosyasını indirerek kullanabileceğiniz uygulama, takip edeceğiniz kişinin takipçilerinden herhangi birisinin uygulamayı kullanmasını şart koşuyor.

Eğer takipçilerinden herhangi biri uygulamayı kullanmıyorsa, kişinin paylaşımlarını ve profilini göremiyorsunuz.

Gizli Hesapların Takipçilerini Görme: Ghostegro

İnstagram gizli hesap görme postegro benzeri uygulamalar arasında olan Ghostegro, sınırlı kullanımla gizli hesapların takipçilerini göstermekte ve paylaşımlarını görüntülemenize izin vermekte. Cüzi bir miktarla sınırsız kullanıma sahip olabilir ve sizin profilinizi görüntüleyenleri görebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Gizli hesap görme yöntemlerinden olan Instagram profil görüntüleyici araçlar ve siteleri sayesinde kullanıcıların hikayeleri ve paylaşımları rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Genellikle gizli hesaba giriş işlemleri, ilgili uygulama veya siteye girilmesiyle başlamaktadır. Her platformda karşınıza bir sorgulama ekranı çıkacak ve gizli hesabın kullanıcı adını girmenizi isteyecektir. İşlemin onaylanmasıyla birlikte ilgili profil adeta açık bir hesap gibi karşınıza çıkacaktır.

En bilinen ve güvenilir gizli profil görüntüleme uygulamaları ise şu şekilde sıralanabilir:

Igmods.com

Igmods.com, en gelişmiş ve kolay kullanılabilir gizli Instagram hesabı görüntüleme uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu site sayesinde birkaç dakika içerisinde istediğiniz işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Instagram gizli hesabı görüntüleme taktiği ise şu şekildedir:

 • Igmods.com sitesine giriş yapın.
 • Açılan ekranda “Özel Hesabı Görüntüle” butonuna tıklayın.
 • Fotoğraflarını ve videolarını görüntülemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını arama çubuğuna yazın.
 • “Bağlan” butonuna tıklayın ve size gösterilen hesabı doğruysa onaylayın.
 • Kişi doğrulamasını da tamamlayarak sorgulamayı başlatın.
 • Son olarak gizli Instagram kullanıcısının fotoğraf ve videolarını incelemeye başlayın.

Eğer zamanınızı alan ve çeşitli bilgilerinizi talep eden uygulamalarla uğraşmak istemiyorsanız IGMods tam da size göre! Hemen ücretsiz olarak gizli hesap sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

Injectbox.com

Injectbox.com hem iOS hem de Android işletim sistemine uyumlu bir Instagram gizli hesap görüntüleme uygulamasıdır. Bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirmeniz gerekmediğinden yer kaplamamaktadır. Bu nedenle çok sayıda kişi tarafından tercih edilmekte ve beğenilmektedir. Sitenin çalışma prensibi ise şu şekildedir;

 • Instagram hesabınıza giriş yapın ve gizli profilin kullanıcı adını tam olarak öğrenin.
 • Injectbox.com adresini aratın ve ana sayfasına tıklayın.
 • Açılan ekranda “Private Instagram Viewer” butonunu seçin.
 • Arama çubuğuna hesabın kullanıcı adını yazın.
 • “Gizli Hesabı Görüntüle” butonuna tıklayın ve kullanıcı onayını bekleyin.
 • Eğer size gösterilen hesap aradığınız profilse “Kullanıcı Adını Onayla”yı seçin.

Yukarıdaki adımları tamamlamanızın ardından sistem size sorular soracaktır. Bu aşamada tercih edebileceğiniz bazı görüntüleme işlemleri şunlardır;

 • Fotoğrafları Görüntüleme
 • Takipçileri Görüntüleme
 • Profilin Tamamını Görüntüleme

Bu üç işlemden herhangi birini seçtiğiniz anda dilediğiniz bilgiler ekranda listelenecek ve gizli hesaba erişiminiz sağlanacaktır.

Private Insta – Özel Instagram Hesabı Görüntüleyici

Bazı kullanıcılar, gizli hesaplarına ulaştıkları kişilerin kendisini fark etmesini istememektedir. Private Insta, tam da bu amaca uygun olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Dolayısıyla mükemmel bir gizlilik ilkesi bulunmakta ve fotoğraflarına eriştiğiniz kişiler, asla sizin bilgilerinize ulaşamamaktadır. Ayrıca hesaplarının çalınmasından endişelenen ve kişisel Instagram profiliyle uygulamalara giriş yapmak istemeyenler için de Private Insta doğru bir tercih olacaktır. Uygulamayı kullanmak isteyenlerin şu adımları takip etmesi yeterlidir;

 • Privateinsta.com adresine giriş yapın.
 • Gizli hesabın kullanıcı adını sorgulama çubuğuna yazın.
 • “Gizli Profili Görüntüle” butonuna tıklayın.
 • Böylece kişinin hesabında paylaştığı tüm gönderiler size iletilecektir.

Private Insta, veri güvenliğinizi garanti altına alabileceğiniz en başarılı uygulamalardandır. Üstelik web sitesi Windows, Android ve iOS işletim sistemlerinin her birinde çalışmaktadır.

Image Rocket – Özel IG Profili Görüntüleme Aracı

Image Rocket, kişisel bilgiler paylaşılmadan gizli Instagram profillerine ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Kısa bir işlem için giriş yaptıkları sitede, verilerinin çalınmasını istemeyenler Image Rocket gibi güvenilir siteleri tercih etmektedir. Üstelik herhangi bir uygulamanın indirilmesi gerekmediğinden cihazınızda yer kaplamasından endişelenmenize de gerek yoktur. Image Rocket ile gizli Instagram profillerini görme taktiği ise şu şekildedir;

 • Image Rocket web sitesine giriş yapın.
 • Gizli profilin kullanıcı adını arama çubuğuna yazın.
 • Sorgulama butonuna basarak kısa bir süre bekleyin.
 • Profilin yüklenmesi tamamlandığında ilgili kişinin gönderilerinin tamamına erişebileceksiniz.

Listemizdeki araçlar ve siteler arasından Image Rocket’i kullanmayı tercih ettiğinizde, herhangi bir insan doğrulaması veya anket tamamlamanız istenmeyecektir.

Bestwhozi – Gizli IG Hesabı Görüntüleme Sitesi

Bestwhozi, Google Play Store üzerinden ulaşabileceğiniz en başarılı Android profil görüntüleme uygulamasıdır. Mobil cihazlarında yer problemi yaşayan kullanıcılar için bir web sitesi de bulunmaktadır. Her iki platform üzerinden de Instagram kullanıcı adınızla giriş yapmanızın ardından gizli profillere ulaşmanız mümkündür. Üstelik bu özelliğin yanında profilinize kimlerin baktığını görebilir, fotoğraf ve videoları telefonunuza indirebilirsiniz.

IGLookup

IGLookup, gizli hesapların gönderilerine ulaşabileceğiniz en başarılı sitelerdendir. Uygulamaya giriş yaptığınız anda kullanıcı adıyla arama yapmanız ve kısa bir sürenin sonunda gönderilere ulaşmanız mümkündür. Özellikle işlem hızıyla IGLookup, çok sayıda kullanıcının beğenisini kazanmıştır. Diğer avantajlı özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Arayüzü kolay kullanıma uygundur.
 • Tamamen anonim olarak erişim sağlanmaktadır.
 • Sonuçlar kısa sürede yüklenmektedir.
 • Gizli hesabın gönderileri kısıtlamasız bir şekilde sunulmaktadır.
 • Kişisel hesabınızın bilgilerini paylaşmanıza gerek yoktur.
 • Güvenilirdir.
 • Herhangi bir uygulama indirilmesine gerek yoktur.

IGLookup, hem işlem süresinin kısa olması hem de insan doğrulaması istememesi nedeniyle en popüler uygulamalar arasında yerini almıştır. Zaman kaybetmeden merak ettiğiniz bilgilere ulaşmak istediğinizde, bu siteyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme IOS

InstaRipper – IG Profil Görüntüleme Aracı

InstaRipper, hem mobil hem de masaüstü sürümü bulunan bir uygulamadır. iOS ve Android işletim sistemleriyle uyumludur. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Gizli Instagram hesaplarının görüntülenmesinin yanında hesap kurtarma işlemlerinin de yapılması mümkündür. Ayrıca InstaRipper, düzenli olarak güncellenmekte ve kullanıcılarının bilgilerini güvence altına almak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

Scout

Scout, iOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu bir uygulamadır. Dolayısıyla kullanıcı sayıları fazladır ve özellikleri gelişmiştir. Kısa süre içerisinde gizli profillere ulaşılabilir. Cihazlarınıza indirdiğinizde ise kaplayacağı alan çok azdır. Scout uygulamasını mobil cihazlarınıza indirmek istediğinizde şu adımları takip etmelisiniz:

 • Scout uygulamasının apk linkini bulun.
 • Linke tıklayarak Scout’ı cihazınıza indirin.
 • Dosya konumundan uygulamayı bulun ve kurulumunu başlatın.
 • Kurulumunun tamamlanmasının ardından Instagram kullanıcı adınızla giriş yapın.
 • Eğer güvenliğinizden endişe ediyorsanız fake bir hesap kullanabilirsiniz.
 • Uygulamaya giriş yapmanızın ardından gizli Instagram profilinin kullanıcı adını sorgulayın.

Listedeki adımları tamamladığınızda kısa bir süre içerisinde merak ettiğiniz hesabın fotoğraf ve videolarına erişebileceksiniz. Üstelik ücretsiz olması nedeniyle dilediğiniz kadar sorgulama yapmanız da mümkündür.

MyStalk – Anonim IG Stalk Uygulaması

MyStalk, olumlu özellikleri kadar olumsuz özellikleriyle de son dönemin en dikkat çeken uygulamalarındandır. Anonim bir şekilde gizli profillerin gönderilerine, videolarına, fotoğraflarına ve hikayelerine ulaşılması çok sayıda kullanıcıyı memnun etmektedir. Üstelik sorgulama işlemi diğer seçeneklerin aksine oldukça hızlıdır ve çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz veriler listelenmektedir. Kolay kullanılabilir ve basit tasarımlı web sitesi sayesinde herhangi bir uygulama indirilmesi gerekmediğinden MyStalk, mobil cihazlarınızda yer kaplamamaktadır. Tüm bu olumlu özelliklerinin aksine site içerisinde sürekli olarak karşılaşılan reklamlar, olumsuz bir algının oluşmasına neden olabilir. Fakat MyStalk öylesine hızlı sonuç vermektedir ki reklamlar göz ardı edilebilecek bir özelliktir.

Instagram Gizlilik Hesap Görme APK

Buna ek olarak yukarıda yer alan tabloda sıraladığımız uygulamaları da Google Play Store’dan güvenli şekilde indirebilirsiniz.

Instagram’da Gizli Profil Görme Programları Güvenilir Mi?

Instagram’da gizli profilleri görme programları olarak faaliyet gösteren birçok APP, kötü amaçlara sahiptir. Bu uygulamaların %90’ının amacı profil bilgilerini ele geçirmektir.

İlk etapta takipçi uygulamaları ile hesapları ele geçiren kötü niyetli kişiler, şu sıralarda ‘’Instagram gizli hesaplara bakma’’ umudu ile birçok kişinin şifresini ele geçirmektedir. Fakat sizler için araştırma yaparak, en güvenilir Instagram gizli hesap görme uygulamalarını inceledik. Sıraladığımız uygulamaları güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme

Günümüzde insanlar birbirleri hakkındaki haberleri sosyal medya üzerinden almaktadır. Özellikle Instagram kullanım oranları bu bağlamda çok yüksektir. Ancak bazı kimseler hesaplarını herkese açık şekilde kullanmamaktadır.

Bu da içeriklerin ancak takipçiler tarafından görülebilmesi demektir. Bireyler takip etmedikleri bir kapalı hesabın verilerini gizli hesap görme instagram yöntemlerini değerlendirerek ekranlarına getirebilmektedir.

Gizli hesap görme siteleri ya da uygulamaları, her kullanıcıdan

 1. Kullanıcı adı,
 2. e-Posta adresi
 3. Hesap Şifresi

Gibi bilgileri talep etmektedir. Her ne kadar milyonlarca kullanıcıya sahip olsalar da, güvenliğiniz için yeni bir hesap açarak üye olmanızı tavsiye ederiz.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Sitesi

Bir uygulama olan Instagram, mobil olan cihazlardan daha kolay şekilde değerlendirilmektedir. Yine de web sitesinden kontrolü de mümkündür. Gizli hesap görme yöntemlerinden olan site üzerinden yol izlemek bu neden yüzünden sorunsuz işlemektedir.

Piyasada bahsedilen işlem için kullanılabilecek pek çok farklı site bulunmaktadır. Arama motorundan yapılan değerlendirmelerde üstte çıkan sitelerden herhangi biri kullanılabilmektedir. Sonrasında ise ilgili bölümlere;

 • Instagram hesap bilgileri yazılmalı,
 • Başarılı giriş işlemleri yapılmalı,
 • Hesap açımından sonra takip edilmek istenen profil ismi yazılmalıdır.

Adımların atılmasından sonra kapalı olan hesapların hem hikayeleri hem de diğer paylaşımları rahatlıkla takip edilebilmektedir. Instagram gizli hesap görme için bu sitelerden en güvenli ve en popüleri üzerinden bu işlemin nasıl yapılacağını belirtelim.

 • lili-app.com adresine giriş sağlanmalı (Instagram hesabınız ile)
 • Sol üst bölümde göreceğiniz arama kutusuna kullanıcı adı yazılmalı
 • İşlem onayı istenilecek ve bu işleme onay verilir ise, gizli hesap açık bir profilmiş gibi görünecektir.

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulamasız

İnstagram’da gizli profilleri görmek için fake hesap açma yöntemini kullanacağız. Bunu yaparken sosyal mühendis gibi hareket ederek dikkat çekmeden gizli hesapları görebileceğiz. Peki, bu konuda dikkat edilmesi gereken şey ne?

Adım 1: Fake Hesap Adı Belirleme

İnsanların, fake hesapları takip listesine almadığını bilirsiniz. Bu nedenle de bir fake hesap oluştururken ilk etapta isim düzenlemesi yapmak gerekir. Eğer, erkek birinin hesabına bakılacaksa kadın fake profili, kadın birinin hesabına bakılacaksa kadın Instagram sayfası adları konulabilir. Bu isimler, profile girişinizi kolaylaştıracaktır.

Adım 2: Fake Hesabın Fotoğrafı Sorunu

Instagram gizli profili görmek için açacağınız hesabın kısa süreli kullanacağını varsayarak alımlı fotoğraflar koymanızı öneririm. Tabi, bu fotoğraflar gerçek kişilerin olmamalı. Çünkü, gerçek kişilerin fotoğraflarını profilinizde kullanmanız suç teşkil eder. Bu yüzden vektörel fotoğraflar tercih edebilirsiniz.

Adım 3: Fake Hesabın Bilgilerini Düzenleme

Fake hesap adı ve fotoğrafları ile uygun olabilecek tarzda düzenleme yapmalısınız. Lokasyonunuza göre bu ayarlamaları yapabilirsiniz.

Adım 4: Gönderi ve Hikaye Paylaşımı

Fake hesap nasıl anlaşılır? Sorusunun cevabı 0 gönderi olabilir. Çünkü, açılan fake hesaplarda gönderi paylaşımı olmaz. Bu yüzden de kendini hemen belli eder. Burada yapmanız gereken hesabınızı gizlemeniz ve 10’dan fazla gönderi girişi yapmanız. ​​​​​​​

Instagram Foto Büyütme Tüyoları ve İnstagram Şifre Kırmanın ve Korunmanın 3 Önemli Yolu konularını incelemenizde fayda var.

Instagram: Gizlilik ve Hesap Görme

İnstagram, fotoğraf ve videolarınızı paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ. Ayrıca, takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını ve videolarını görebilirsiniz. Ancak, bazı kişiler gizlilik ayarlarını kullanarak hesaplarını gizleyebilirler. Bu, görüntülenmesini istemediğiniz kişilerin fotoğraflarınızı ve videolarınızı görmesini engelleyebilir.

İnstagram gizlilik ayarlarını kullanarak hesabınızı gizleyebilirsiniz. Ancak, bu ayarları kullanarak sadece takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını ve videolarını görebilirsiniz. Ayrıca, bu ayarları kullanarak sadece takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını ve videolarını görebilirsiniz.

Instagram hesabınızı gizlemek için:

 1. Ayarlar’ı açın
 2. Hesabım’ı seçin
 3. Gizlilik’i seçin
 4. Hesabım’ı gizle’yi seçin
 5. Tamam’ı seçin

Bu ayarları kullanarak, sadece takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını ve videolarını görebilirsiniz. Ayrıca, bu ayarları kullanarak sadece takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını ve videolarını görebilirsiniz.

özel bonus  link güncellendi :   devteknoloji.com/postegro-2023-guncel-surum-sizin-icin-denedik/

About admin