Google Android Features Holiday 2022

Google’ın tatil için sunduğu tüm yeni Android özellikleri

Free Download =>> Google’ın tatil için sunduğu tüm yeni Android özellikleri

Tatil sezonu geldi ve tatili daha eğlenceli hale getirmek için Google, Android’e genel deneyiminizi çok daha iyi hale getirecek bazı harika (ve kullanışlı) özellikler ekliyor. Google Fotoğraflar’daki yeni özelliklerden yeni bir Okuma Moduna ve yeni widget’lara kadar, Android oldukça faydalı şeyler alıyor. İşte Google’ın tatil döneminde kullanıma sunduğu her yeni Android özelliği:


Fotoğraflarınıza şenlikli bir hava katın

Google Fotoğraflar kısa süre önce paylaşılabilir kolajlar oluşturma becerisi kazandı. Bir kolaj oluşturmak için yalnızca birkaç tıklama yeterlidir — en sevdiğiniz fotoğrafları seçin, istediğiniz düzeni seçin ve kolajınızı istediğiniz gibi düzenleyin. Tatil sezonu yaklaşırken Google, tatil temalı kolajlar yapmanızı sağlayan yeni tasarımları kullanıma sunuyor. Yeni tasarımlar, Avustralyalı karı-koca görsel ikilisi tarafından oluşturuldu. DABSMYLA ve ünlü suluboya sanatçısı Yao Cheng Tasarım.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Emoji Mutfağına tatil makyajı yapılıyor

Google Fotoğraflar gibi, Gboard’un Emoji Mutfağı da tatil için yenileniyor. Artık özelleştirilmiş emojilerle mesajlarınıza bir tatil favorisi ekleyebilirsiniz. Artık şenlikli ve özelleştirilmiş mesajlar oluşturmak için Gboard’un Emoji Mutfağında yeni emojileri kullanabilir ve birleştirebilirsiniz. Google, “Uyumlu emojilerle mesajlarınıza fazladan 💙 tatil ⛄️özellik ❄️ ekleyin” diyor. basın bülteni.

Android Okuma Modu

Bu, Android’in aldığı en önemli yeni özelliklerden biridir. Google, okuma deneyimini kör, az gören veya disleksik kişiler için yararlı hale getiren yepyeni bir Okuma Modu’nu doğrudan Android’e ekledi. doğrudan yapabilirsiniz Google Play Store aracılığıyla yükleyin. Metin okuma işlevine ek olarak, yeni Okuma Modu, özel arka plan, yazı tipi stili, kontrast, boyut ve daha fazlası gibi özelleştirilebilir görüntüleme seçenekleri sunar.

Uygulamayı Play Store aracılığıyla yükledikten sonra, Android ayarlarına gidip özelliği açarak Okuma modu kısayolu açılabilir. Ardından, tüm uygulamaların uygulama içi ayarlarına giderek uygulama bazında etkinleştirmeniz gerekir. Ardından, Okuma Modunu başlatmak için bir düğme, hareket veya ses seviyesi tuşlarını kullanmayı seçebilirsiniz. Seçilen kısayol, uygulamaları veya web sitelerini okurken Okuma modunu etkinleştirir.

Pixel 7 ve 7 Pro, ücretsiz Google VPN ile birlikte gelir — Bunu nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır

Ana Ekran YouTube widget’ı da bazı heyecan verici yeni özellikler kazanıyor. Artık Ana Sayfa, Abonelikler, Kitaplık ve Shorts kısayollarına ek olarak, YouTube Ana Ekran Widget’ları arama sayfasına hızlı bir şekilde atlamanıza olanak tanır. Bunu henüz cihazınızda görmüyorsanız, YouTube uygulamasını güncelleyin ve ardından widget’ı Ana Ekranınıza yeniden ekleyin.

Google TV uygulamasından yayın yapmak artık daha kolay

Google kısa bir süre önce Google TV uygulamasını elden geçirerek yeni filmler için kişiselleştirilmiş öneriler almanıza, bir Android TV’yi kontrol etmenize ve hatta en sevdiğiniz oyuncular ve TV şovlarıyla ilgili haberleri aramanıza olanak tanıyor. Ve şimdi şirket, içeriği doğrudan Google TV uygulamasında uyumlu bir TV’ye yayınlama özelliğini ekliyor.

Önümüzdeki haftadan itibaren, Google TV uygulamasının sağ alt köşesinde kaç cihaza yayın yapabileceğinizi bildiren bir “yayınla” düğmesi göreceksiniz. Ek olarak, cihazınızdaki diğer özellikleri izlerken ve bunlara göz atarken telefonunuzu Android TV’niz için uzaktan kumanda olarak kullanabileceksiniz.

Paylaşılabilir dijital araba anahtarları

Şu anda dijital bir araba anahtarıyla, yalnızca Android akıllı telefonunuzu kullanarak uyumlu bir arabayı kilitleyebilir, kilidini açabilir ve açabilirsiniz. Yeni güncelleme ile dijital araba anahtarlarınızı arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle (iPhone kullananlarla bile) paylaşabileceksiniz. Telefonunuzdaki dijital cüzdan uygulaması aracılığıyla aracınıza kimlerin erişebileceğini yönetebileceksiniz.

Yeni Wear OS özellikleri

Android’e ek olarak, Wear OS de bazı yeni kullanışlı özellikler kazanıyor. Şirket, Wear OS’ye en sevdiğiniz kişilerle hızlı bir şekilde iletişim kurmanıza ve hatta gününüzü planlamak için gün doğumu ve gün batımı saatlerini görüntülemenize olanak tanıyan yeni kutucuklar ekledi. Ayrıca, Google Keep uygulaması güncellendi ve artık (düzgün) cihazınızla senkronize oluyor ve artık saatinizde aynı güzellikte görünecek. Hatta Wear OS akıllı saatinizde Google Keep notlarınıza özel arka planlar, fotoğraflar ve çizimler ekleyebilirsiniz.

Şimdi, “Hey Google, adidas Running ile koşuya başla” diyebilir ve uygulamayı açıp egzersiz seansınızı kaydetmeye başlayabilirsiniz. Akıllı saatinizde zaten bulunan sensörleri kullanarak hızınızı, mesafenizi, kalp atış hızınızı takip edecek ve size egzersiz seansınızla ilgili önemli bilgiler sağlayacaktır.

Bu harika Google akıllı telefonlarına göz atın!

 • Google Piksel 7

  Yeni Google Pixel 7, tamamen yeni Google Tensor G2 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Cihaz, 8 GB bellekle birleştirilmiştir ve 128/256 GB depolama katmanlarına sahiptir. Telefon, önemli ölçüde geliştirilmiş bir kamera sistemi ile birlikte gelir ve son nesle göre daha taşınabilirdir. Pixel 7, Obsidian, Lemongrass ve Snow renklerinde mevcuttur.

 • Google Piksel 7 Pro
  Google Piksel 7 Pro

  Google Pixel 7 Pro, en sevdiğiniz oyunları oynamanıza izin vermek için daha da güçlü grafikler ve bilgi işlem gücü sağlayan yeni Google Pixel Tensor sensörü tarafından desteklenecektir. Cihaz ayrıca güçlü bir yeni kamera kurulumuna sahip olacak ve Obsidian, Hazel ve Snow renklerinde mevcut olacak.

 • PBI-Piksel-6a-2-1
  Google Piksel 6a

  Yüksek yenileme hızı, kablosuz şarj, cam arkalık ve diğer birkaç ayrıntıyı umursamıyorsanız, bu sizin telefonunuz olmalıdır. Bu bir Piksel, ancak daha ucuz. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

About admin