Kullanım Ve Kullanıcı Politikaları

devteknoloji.com’ un “Kullanıcı Kullanım Politikaları” sözleşmesi aşağıda yer almaktadır. Sözleşmeye uymayan faaliyetleri bize bildirmeniz rica olunur.

Free Download =>> Kullanım Ve Kullanıcı Politikaları

Bu site, sadece devteknoloji yönetimine aittir. Sitemiz üzerinde bulunan tüm bilgilerin ziyaretçiler tarafından kullanılması, kullanım ve gizlilik bölümünde bulunan ilkeler doğrultusunda düzenlenmektedir. Site içeriği, devteknoloji bünyesinde bulunan editörler tarafından yazılmaktadır. Site üzerindeki görsel ve metinsel içeriklerin tamamı ulusal ve uluslararası alanda telif hakları ve fikri sinai haklar yönünden korunmaktadır.

Sitede yapılacak olan tüm değişik yetkileri, sadece site yönetimine aittir. Siteye gelen ziyaretçiler, üyeler, kullanıcılar veya herhangi bir bilgi paylaşan gerçek ve tüzel kişiler, kullanım ve gizlilik koşullarının tamamını kabul etmiş sayılırlar.  Bu koşulları ihlal eden kişiler hakkında gerekli yasal işlemler yapılır.

YASAL SORUNLAR

Site üyeleri ve kullanıcıları, site üzerinde yayınlamış oldukları tüm içeriklerden fikri sınai haklarının kendisinde olduğunu ve bu içerikleri kullanma ya da paylaşma konularında yetkili olduğunu kabul etmiştir.

Site üyeleri ve kullanıcıları site üzerinde bulunan görsel veya metinsel tüm içeriğin Fikri Mülkiyet haklarının mülkiyetinin sitede olduğunu kabul etmiş olup hiçbir şekilde site yönetiminden izin alınmaksızın bu içerikleri ticari bir amaçla kullanamaz.  Siteye ait kodların ve veri tabanının kopyalanması, değiştirilmesi ya da yayınlanması yasaktır.

ÜYELİK

Siteye üye olmak için kullanıcılardan bazı bilgiler ve doğru bir e-mail adresi istenmektedir. Bu doğru bilgilendirme ve doğru bir iletişim için şarttır.

KULLANICI ADI VE ŞİFRE

Üyeliğinize sadece kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

ÜYELER

”Üyelik Sözleşmesi” gereğince üyeler tarafından yazılan yorum ve içeriklerden devteknoloji.com sorumlu değildir. Üyelerin kullanıcı isimlerini ve şifrelerini başkaları ile paylaşmaması gerekir. Üyeliğinize bir başkasının girdiğinden şüphe duyuyorsanız en kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçiniz.

BİLGİLERİ GÜNCELLEME

Kullanıcı dilediği zaman kendine ait bilgileri düzenleyebilir ve eğer istiyorsa üyeliğini yine aynı bölümden silebilir.

GİZLİLİK

Site üyeleri ve kullanıcıları, siteye kayıtlı oldukları e-mail adresine veya telefon numarasına site yönetimi tarafından mesaj gelebileceğini veya e-mail atılabileceğini kabul ettiklerini beyan ederler.

Site üyelerinin ve kullanıcılarının site içerisinde yaptıkları yazışmalar tamamen gizlidir. Bu gizlilik ancak yasal mercilerin talebi ile bozulabilir. Bu durum yasadan kaynaklanan bir vecibe olup gizlilik hükümlerine aykırı sayılmayacaktır.

GÜVENLİK

Site üyeleri, siteye üye olurken oluşturdukları şifrelerin basit ve tahmin edilmesinin kolay olması nedeni ile çalınabileceğini kabul etmişlerdir.

LİNKLER
devteknoloji.com’ da diğer sitelere giden linkler bulunmaktadır. Bu bağlantıların ulaştığı sitelerin içeriğinden devteknoloji.com kesinlikle sorumlu değildir.

ÜCRETSİZ HİZMET

Sitemiz, tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekte olup üzerinde bulunan tüm içerikler, internet kullanıcılarına açıktır. Yorum yapabilmek için üyelik istenmez; fakat sitede düzenlenen çeşitli etkinliklere ve yarışmalara katılabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

BÜLTEN KAYDI

devteknoloji.com bültenine kayıt olmakla bilgi ve tanıtım e-postalarını kabul etmiş sayılırsınız. Site bültene kayıt olurken kullandığınız e-postaları üçüncü şahıs kişilerle paylaşmaz fakat tanıtım amacı ile kullanabilir. devteknoloji.com bülten kaydınızı istediğiniz zaman silebilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKALARI

devteknoloji.com ziyaretçilerinin gizlilik haklarına saygı duyarak onları korur. Kişisel bilgilerinizin korunmasına yönelik tanımlar aşağıda açıklanmıştır. Gizlilik Politikalarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sitemiz Hakkında Tüm Kurallara Aşağıdaki Bağlantılardan  Ulaşabilirsiniz

İletişim