‘The Knight Witch’ ve ‘Donut Dodo’, En Son Çıkanlar ve Satışları İçeren İncelemeler

Merhaba nazik okuyucular ve 2 Aralık 2022 için SwitchArcade Özetine hoş geldiniz. Yani bugün, her zamanki Cuma gününden biraz daha sessiz geçti. Aslında o kadar sessizdi ki birkaç inceleme yazmaya karar verdim. Şövalye Cadı, Raylıve Çörek Dodo bugün gözden geçirin ve ardından en son oyunlar için yeni sürüm özetlerine geçelim. Her ne kadar bir Cuma için beklenenden çok daha küçük olsalar da, her zamanki yeni ve giden satış listeleriyle işleri bitiriyoruz. Sanırım artık gerçekten Kara Cuma’nın diğer tarafındayız. Hadi hadi bakalım!

Free Download =>> ‘The Knight Witch’ ve ‘Donut Dodo’, En Son Çıkanlar ve Satışları İçeren İncelemeler

Şövalye Cadı (19,99 $)

Bu noktada Metroidvania tarzı oyunlardan biraz bıkmış olan herkesi affederdim. Bir zamanlar girişleri musgravite kadar zor olan bir tür, son yıllarda en çok su basan türlerden biri haline geldi, öyle ki, zamanınızı yalnızca en iyilerin en iyileriyle geçirebilir ve yine de onlarca derin oyuna sahip olabilirsiniz. Şövalye Cadı temel Metroidvania yapısını serbest dolaşan bir mermi cehennemi atıcıyla çapraz tozlaştırarak işleri sarsmaya çalışıyor. Şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor.

Prolog boyunca oynadıktan sonra, oyunun ana karakteri olan Rayne adlı eğitimde bir Şövalye Cadı ile tanışacaksınız. Evi beklenmedik bir şekilde golemler tarafından saldırıya uğradıktan sonra, muhtemelen yol boyunca dünyayı kurtarırken, kocasını ve halkının geri kalanını kurtarmak için yola çıkar. Bir Şövalye Cadı olarak Rayne, özgürce uçabilir, her yöne sihirli atışlar yapabilir ve güçlü büyüler yapmak için özel Büyü Kartlarını kullanabilir. Mevcut koleksiyonunuzdan hangi Büyü Kartlarını donatmak istediğinizi seçebilirsiniz ve siz onları kullandıkça sırayla geleceklerdir.

Rayne’in manevra kabiliyeti, bu oyunda platform oluşturma konusunda çok fazla endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir, ancak oyun dünyasında ilerlerken mermilerden, düşmanlardan ve diğer tehlikelerden kaçmakla fazlasıyla meşgul olacaksınız. Çekimlerinizi yönlendirmek için ikinci çubuğu kullanabilirsiniz, ancak bunun için endişelenemeyecek kadar meşgulseniz, Rayne otomatik hedefleme konusunda da oldukça iyi bir iş çıkaracaktır. İyi kontrol ediyor, bu harika çünkü işler bir anda çok yoğunlaşabilir. Patron savaşları gerçek kurşun cehennemidir ve kötü bir şekilde değildir. Hikaye ilgi çekici ve benim zevkime göre biraz fazla doğrusal olsa bile dünyayı keşfetmesi ilginç.

Şövalye Cadı iki çok farklı türü alıp onları oldukça başarılı bir şekilde birbirine bağlayan çok iyi yapılmış bir oyundur. Buna girmek için gerçekten hem Metroidvania tarzı oyunlara hem de mermi cehennemi atıcılara ilgi duymalısınız, ancak bu iki kutuyu da fazla düşünmeden işaretleyebilirseniz, o zaman bu bir smaç tavlamasıdır. En uzun oyunlar değil ama sağlam oynanışı ve büyüleyici sunumu sayesinde kesinlikle oldukça tatmin edici.

SwitchArcade Puanı: 4/5

Raylı (12,99 $)

Hayatımda binlerce oyun oynamama rağmen, tüm parçalar doğru bir şekilde bir araya getirilirse basit bir bulmaca oyununa bu kadar kolay kapılmam inanılmaz. Ve evet, işte bu Raylı bağlantı yapmak. Basit bir kurulum: rayları döşeyin ve hareket ettirin, böylece hareket et düğmesine bastığınızda trenin çeşitli vagonları motora doğru sırayla bağlansın. Oyun, tek bir araba ile temel mekaniğinde size yol göstermek için birkaç seviye alıyor, ardından ikinci bir arabayı tanıtıyor ve ısıyı biraz artırmaya başlıyor. Oyunun yüz elliden fazla aşamasının sonunda, birden fazla araba, çeşitli hileler, palet parçalarında katı sınırlar ve daha fazlasıyla uğraşıyorsunuz. Bazen ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazla palet parçasına sahip olursunuz ve bu da işlerin içine başka bir anahtar atar.

Mantık bulmacalarını seviyorsanız, muhtemelen iyi vakit geçireceksiniz. Raylı bağlantı. Bu çok odaklanmış bir oyundur, ancak oldukça cömert sayıdaki aşamaları boyunca her şeyi taze tutmaya yetecek kadar bükülmeye sahiptir. Çarpıcı çizgi roman tarzı sanat ve doğru anladığınızda her şeyin birbirine vuran küçük sesleri, yalnızca oyunun önemli miktarda kişiliğine katkıda bulunur. Sonuç olarak, bir veya iki boş saatiniz olduğunda oturup bulmaca çözmek için güzel olan oldukça sevimli küçük bir oyun.

SwitchArcade Puanı: 4/5

Çörek Dodo (4,99 $)

1980’lerde kesinlikle güneşte vakit geçirmiş olsalar da, tek ekranlı aksiyon oyunları, hat boyunca bir yerlerde modası geçti. Sanırım oyunlarda çok sık gördüğümüz “daha büyük daha iyidir” felsefesi. bağımsız sahne ve mobil oyun aracılığıyla burada burada küçük geri dönüşler.Aynı zamanda, bu oyunlar bazen biraz fazla türev veya basit geliyordu. Çörek Dodo bu kutudaki en son vuruşlardan biri ve kendi yolunu büyük bir güvenle çizmenin iyi bir iş çıkardığını görüyorum.

Erken dönem arasında bir bağlantı gibi hissetmekle sonuçlanır. Eşek Konguboyutlu çabalar ve daha önemli Kabarcıkbenzeri işler. İlki gibi, başa çıkmanız gereken oldukça az sayıda aşamanız var. Aslında sadece beş. Ama hepsi birbirinden oldukça farklı. Üretim değerleri ve oynanabilirlik, türün daha gelişmiş örneklerini takip ediyor, ana karakteriniz canlı renkli engelli parkurlarda ilerlerken çok çevik ve duyarlı. İlham almış gibi görünen puanlamada biraz derinlik var. Bomba Jack burada puanınızı en üst düzeye çıkarmak için yanıp sönen çörekleri almanız gerekir, bu da hoş bir ekstra zorluk katmanı ekler.

Etap sayısının az olması, burada görülecek bir ton şey olmadığı anlamına gelirken, Çörek Dodo meydan okumak için her biri kendi liderlik tablosuna sahip birkaç farklı oyun modu sunar. Ne yazık ki, eShop açıklamasının gösterdiği gibi görünse de, bu liderlik tabloları yalnızca yereldir. Yine de, her modda puanlarınızı artırmaya çalışmak, işlemlere biraz daha uzun ömür katıyor. En önemlisi, oynaması çok keyifli bir oyun. Bir oyun bu kadar doğru olursa, gerçekten fazladan düzeltmeye ihtiyacınız yoktur ve Çörek Dodo yapmak. Bununla birlikte, oyunun nasıl görüntülendiği gibi şeyleri değiştirmek için burada bazı seçenekler var. Ne kadar eski usul bir deneyim istediğinizi belirlemenize izin vermek açısından her şey oldukça hoş.

çörek gibi, Çörek Dodo muhtemelen birkaç ısırıkta çiğneyeceğiniz küçük, tatlı bir şekerlemedir. Ancak lezzetli tat, bir başkası için kutuya geri dönmenizi sağlayacak ve diğer işinizle uğraşırken muhtemelen burada burada daha fazlası için geri döneceksiniz. Son derece makul fiyat noktası göz önüne alındığında, bu olmayan atari oyunu, 80’lerin çeyrek yemek yeme günlerinin hasretini çekenler için adil bir seçim değil.

SwitchArcade Puanı: 4/5

Yeni sürümler

Siralim Nihai (19,99 $)

Bu yılın başlarında, en son siralim oyun hit mobil. Ve işte Nintendo Switch’te! Eğer herhangi birini oynadıysanız siralim oyunlar, burada ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz. Henüz yapmadıysanız, bu çılgınca derin bir canavar koleksiyonu RPG’sidir. Toplayabileceğiniz 1200’den fazla yaratık var ve şuna benzer bir füzyon sistemi var: Shin Megami Tensei oyunlar. Yakında bunun tam bir incelemesini yapacağım, ancak görsellerin tarzını önemsemediğiniz sürece burada canavar RPG hayranları için sevilecek çok şey var.

Süper Kivi 64 (2,99 $)

Çalışmalarına sürekli olarak gereken değeri vermediğini düşündüğüm bir geliştirici olan Diplodocus Games’ten en son haberler burada. Nintendo 64 günlerine bu sevimli küçük sekiz seviyeli 3D platform oluşturma gazelinde bunun tekrar olmasından korkuyorum. Aşamaları istediğiniz sırayla aşmak için çeşitli yetenekler kullanın, sırları avlayın ve makul büyüklükteki ortamlarda yolunuzu çizerek iyi vakit geçirin. Bugün birkaç kuruş harcamak için iyi bir yol.

Cesur Izzy (10,99 $)

Düşmanlarınızı dağıtmak için bazı beat-em-up tarzı aksiyona sahip bir aksiyon-platform oyunu, Cesur Izzy dünyayı kötü bir cinden falan kurtarmak için oldukça büyük seviyelerde ilerlemek için çeşitli kostümler ve onların benzersiz yeteneklerini kullandığınızı görüyor. Aynı zamanda oldukça güçlü bir soundtrack’e sahiptir. Önümüzdeki hafta başlarında bununla ilgili bir inceleme yapacağım, ancak şu ana kadar oynadığım oyundan yeterince keyif aldım.

Gümüş Nornir (14,99 $)

Vay canına, bu anıları geri getiriyor. Bu, TouchArcade’de işe alınmadan önce KEMCO’nun iOS’ta yayınladığı son oyundu. 2013’ten beri geliyor ve WorldWideSoftware geliştiricisinin bir ürünü. Acaba onlara ne oldu? Her neyse, bu oldukça genel bir RPG ama hikayede, diyelim ki EXE-Create’in eşyalarında gördüğümüzden biraz daha fazla iş var. Daha önce iki kez büyük bir felaketle yok olmuş bir dünyada geçiyor ve siz onun üçüncü kez yok olmasını engellemeye çalışıyorsunuz. Her zamanki gibi mobilde daha ucuza bulabilirsiniz. Bunu oynamayalı uzun zaman oldu ama KEMCO standartlarına göre iyi olduğunu hatırlıyorum.

Sakura Succubus 6 (9,99 $)

Bu, şu anda bu serinin altıncısı ve muhtemelen nasıl olduğunu çok iyi biliyorsunuzdur. Sakura Succubus görsel roman serisi şimdiye kadar çalışıyor. Bu seferki öncül, kurgusal bir Avrupa ülkesine gidiyorsunuz ve oradaki prenses size aşık oluyor. Bazı seçimler yapın ve mutlu bir son bulmaya çalışın. Bunun senin için olup olmadığını söylememe ihtiyacın yok.

Satış

(Kuzey Amerika eShop, ABD Fiyatları)

Sanırım bu, uzun zamandır gördüğümüz en küçük Cuma indirimi listesi. Sanırım bunun nedeni Cyber ​​Deals satışlarının Pazartesi gününe kadar devam etmesi. Bu arada bunları da unutma. Bir dahaki sefere burada buluştuğumuzda çok geç olacak. Bugünün yeni satışlarında pek ilgi çekici değil ve giden kutu… eh, bu iki oyun. Siber Anlaşmalara tekrar bak, sanırım?

İndirimdeki Yeni Oyunları Seçin

Işık ve Gölgenin Sırları (15,00 $’dan 12/15’e kadar 12,00 $)
AVICII Invector (19,99 ABD Dolarından 12/16 tarihine kadar 7,99 ABD Doları)
KaykayKUŞU (19,99 ABD Dolarından 12/16 tarihine kadar 5,99 ABD Doları)
Yıkım (9,99 ABD Dolarından 12/16 tarihine kadar 1,99 ABD Doları)
Tilki Beni Bekliyor (44,99 $’dan 12/16 tarihine kadar 8,99 $)
Gökyüzüne İleri (48,99 $’dan 12/16 tarihine kadar 9,79 $)
Deniz Kralı Avcısı (9,99 ABD Dolarından 12/16 tarihine kadar 1,99 ABD Doları)
Siber Hız Koşusu (7,99 ABD Dolarından 12/16 tarihine kadar 3,99 ABD Doları)
Gunborg: Karanlık Maddeler (14,99 $’dan 12/16 tarihine kadar 7,49 $)
Zumatch (5,99 ABD Dolarından 12/19 tarihine kadar 2,39 ABD Doları)
Ölülerin Evi Yeniden Yapım (24,99 $’dan 22/12’ye kadar 19,99 $)
İntihar Eden Adam Koleksiyonu (10,99 $’dan 22/12’ye kadar 2,96 $)
Demiryolu İmparatorluğu (22/12 tarihine kadar 39,99$’dan 19,99$)
Maymun Fıçıları (14,99 $’dan 22/12’ye kadar 7,49 $)
Kuukiyomi Düşünün (4,99$’dan 22/12 tarihine kadar 2,49$)

Satışlar Bu Hafta Sonu Sona Eriyor

Fırtına olsa bile (49,99 $’dan 12/3’e kadar 42,49 $)
Cennetin Kralları (24,99 $’dan 12/3’e kadar 12,49 $)

Bugünlük ve bu haftalık bu kadar arkadaşlar. Gelecek hafta daha fazla yeni sürüm, daha fazla satış, daha fazla inceleme, daha fazla haber ve belki de bazı yıl gözden geçirme türü şeylerle geri döneceğiz. Umarım hepiniz harika bir hafta sonu geçirirsiniz ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler!

Free Download =>> ‘The Knight Witch’ ve ‘Donut Dodo’, En Son Çıkanlar ve Satışları İçeren İncelemeler

About admin