Miles Morales’in Steam Destesi İncelemesi

Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales bir devam filminin veya genişletmenin temel oyunu biraz aştığı durumlardan biridir. Sevdim Marvel’in Örümcek Adamı PS4, PS5 ve son zamanlarda Steam Deck’te, ancak Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales genel olarak daha iyi bir oyundur. Ne kadar iyi olduktan sonra Steam Deck’te kontrol etme şansını kaçırmayacaktım Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi öyleydi ve Nixxes’in harika bir iş çıkardığını bildirmekten memnuniyet duyuyorum. Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales.

Free Download =>> Miles Morales’in Steam Destesi İncelemesi

Steam Deck’in nasıl göründüğüne ve çalıştığına geçmeden önce, Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales ilk oyunun olaylarından sonra ayarlanır. Bunu oynamanızı tavsiye etsem de, Miles olarak oynamakla daha çok ilgileniyorsanız ve henüz iki oyunu da satın almadıysanız, doğrudan bunu alabilirsiniz. Insomniac Games’in PS5 çıkışı Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales muhteşemdi. Bunun orijinalinden daha kısa olduğunu unutmayın. Zamanımın yaklaşık yarısını burada geçirdim Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi PS5 ve PS4’te.

Buhar Destesinde, Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales vardı Valve tarafından doğrulandı kutudan dışarı. Doğrulanmış olmak mükemmel performansı veya görselliği garanti etmese de, memnuniyetle bildiririm Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales Biraz ince ayar yaptıktan sonra Steam Deck’te bir rüya gibi görünüyor ve oynuyor. Zaten PS5’te oynamamış olsaydım, Steam Deck’te %100 tamamlamaya giderdim. Ne yazık ki bu yoğun sürüm sezonu, önümüzdeki haftalarda yalnızca bunu parçalayacağım anlamına geliyor.

İle birlikte Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi, Steam Deck’in yenileme hızı değişikliğini 40 Hz için kullandıktan sonra 40 fps’de çalışmasını sağlamak için yüksek ve orta ayarların bir karışımına karar verdim. 30 fps sınırı size genel olarak daha istikrarlı bir deneyim sunacak olsa da, 40 fps’nin masaya getirdiği iyileştirme için bazı düşüşlerle uğraşmaya karar verdim. Açılış set parçaları gibi daha yoğun anlarda bile çok fazla düşmedi ve küçük ekranda sürekli olarak güzel görünüyordu.

Steam Deck’in cayro uygulaması genel olarak harika ve oyunlar desteklemediğinde genellikle kontrol ayarlarından etkinleştiriyorum. İle birlikte Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales, Nixxes, kullandığım cayro kurulumunun tamamen aynısına sahipti ve bu, görmek harika. Bunu devre dışı bırakabilirsiniz, ancak açık bıraktım çünkü nasıl kullanıldığını seviyorum. Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales. İncelemedeki ekran görüntülerinin tümü, kullanılan IGDI veya FSR ile orta ve yüksek ayarların bir karışımı kullanılarak yakalanmıştır. Hatta bağlantı noktasında nelerin mümkün olduğunu göstermek için Steam Deck’im HDMI aracılığıyla 1440p monitörüme bağlıyken ultra geniş en-boy oranına sahip bir tane ekledim.

ile tek şikayetim Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales PC’de satın alamayacağınız gerçeği Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi birlikte indirimli bir pakette. PS5’te, oyunun bir parçası olarak ikisini bir arada tutabilirsiniz. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition 69,99 $ karşılığında, bunları ayrı olarak satın almanız gerekirken, istenen fiyata göre PC’de toplam yaklaşık 110 $. Eğer bunda sorun yoksa, Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales kesinlikle zaman ayırmaya değer. Umarım Sony, bu sevilen PlayStation’a özel ürünleri gelecekte PC’ye getiren sürüm stratejisinde fiyatlandırmayı nasıl ele aldığını geliştirir.

Eğer oynamadıysanız Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales daha önce, PC sürümü Steam Deck’te kolay bir öneriydi. Miles Morales, daha iyi mücadele ve lisanslı müziğin harika kullanımı ile orijinal oyundan daha sıkı ve daha odaklı bir formüldür. Hikaye, tatil sezonunda da deneyimlemek için mükemmel. PlayStation çıkışından bu yana yaklaşık iki yıl geçti ve Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales parlak bir şekilde yaşlandı. Sony’den bir başka ‘Steam Deck’te mükemmel’ deneyim.

About admin

mi