Threadripper PRO 5000 Piyasaya Çıktı

Bugün, gücünü artık Threadripper PRO 5000-WX serisinden alan, yeni yenilenen HD150’mizi nihayet tanıtabildik. İçerik oluşturucular, tasarımcılar, animatörler ve dijital FX uzmanları gibi profesyonel müşterilerimizde önceki Threadripper yinelemelerinin popülaritesi ile, platformun en son gelişimini sunabilmek inanılmaz derecede heyecan verici. bizim kontrol edebilirsiniz tam sürüm buradaveya Threadripper PRO 5000’i bu kadar benzersiz yapan şey hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Free Download =>> Threadripper PRO 5000 Piyasaya Çıktı

Threadripper PRO 5000 nedir?

Threadripper PRO 5000, AMD’nin popüler Threadripper iş istasyonu platformunun en son sürümüdür. Önceki Threadripper PRO 3000 serisi gibi (AMD bir 4000 serisi yayınlamadı), 5000 serisi de WRX80 yonga setli anakartlar kullanıyor. 3000 serisini destekleyen aynı anakartlar, bir BIOS güncellemesiyle de olsa 5000’i de destekleyecek, ancak MSI ve Asrock gibi birkaç ek iş ortağı da bu lansman için kart seçenekleri ekledi. Bunlar hakkında daha sonra.

Threadripper PRO 5000, özellikle hesaplamalı akışkanlar dinamiği, profesyonel video düzenleme veya görsel efektler gibi çok iş parçacıklı uygulamalar için tasarlanmıştır. Platformun bazı önemli avantajları şunları içerir:

  • 4.5Gz Boost’ta 64 adede kadar çekirdek, 128 iş parçacığı – hem yoğun iş parçacıklı hem de frekansa bağlı uygulamalar için ideal
  • En karmaşık görevlerde ve görsellerde bile sorunsuz performans için 2 TB’a kadar DDR4-3200 ECC 8 kanallı RAM
  • Zen 3 mimarisi – IPC iyileştirmeleri için AMD’nin en son 7nm kalıbı
  • AMD Shadow Stack – Modern bir dünya için modern profesyonel güvenlik özellikleri

Hız Aşırtılabilir Platform?

OG TRX40 Threadripper’ın hız aşırtma için biraz payı olsa da, PRO 3000 serisinde yoktu. Bu, daha önce bahsettiğim yeni MSI veya Asrock anakartlarda olsa da, Threadripper PRO 5000 ile değişir. Hâlâ bu hız aşırtma ayarlarından bazılarını doğrulama sürecindeyiz, bu nedenle ne kadar yükseğe çıkabilecekleri hakkında daha fazla ayrıntı için gelecek gönderileri takip etmeye devam edin.

Threadripper PRO kimler içindir?

Bir PRO iş istasyonunun kullanım durumu oldukça geniştir, ancak esasen PRO Teknolojilerin avantajlı olduğu bir kurumsal ortamda veya yüksek düzeyde iş parçacıklı uygulamalarla çalışan kullanıcılarda kullanılacak bir sisteme ihtiyaç duyan herkes. Buna Mimari, Petrol/Gaz, Makine Öğrenimi, VFX, bilimsel araştırma, simülasyonlar ve daha pek çok sektör dahildir. Threadripper PRO’nun iş akışını nasıl iyileştirebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için kanala özgü bazı iş akışlarına giden bu bağlantıları inceleyin.

Kıyaslamalar

Threadripper iş akışınızı ne kadar hızlandırabilir? Daha kısa sürede daha fazlasını yapın.

Threadripper PRO

About admin