Postegro 2023 Güncel Sürüm – Sizin İçin Denedik

Instagram, bir sosyal medya platformudur ve web ve mobil cihazlarda sık sık güncellenir. Ancak, kullanıcıların istediği birçok özellik hala mevcut değildir ve bunlardan biri de gizli profillerin görüntülenmesidir. Gizli hesaplara bakmak, gizlilik ihlali olarak kabul edilir ve Instagram bu eylemi izin vermez. Ancak, bazı kullanıcılar Postegro ve Lili gibi üçüncü parti uygulamaları kullanarak gizli hesaplara bakmaya çalışabilirler. Bu, kesinlikle önerilmeyen bir eylemdir. Postegro, popüler bir “stalk” uygulamasıdır ve Instagram ile adını duymuş olabilirsiniz.

Free Download =>> Postegro 2023 Güncel Sürüm – Sizin İçin Denedik

Postegro nedir ?

Postegro, Instagram’da takip etmeden gizli profilleri görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Postegro APK olarak Android telefonlara indirilebilir, ancak iPhone’lar için resmi bir uygulaması yoktur. Web Postegro ise, internet tarayıcı üzerinden kullanılabilecek bir web sürümüdür. Bu uygulamayı kullanarak, Instagram’da stalk yapabilmek için Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girebilirsiniz. Postegro, hesabını kilitleyen kişiye takip isteği göndermek zorunda kalmadan profilini görmenizi sağlar. Gizli profilleri görmek istediğinizde, Postegro Lili uygulamasını da kullanabilirsiniz. Bu uygulama, anonim hikaye izleme ve profil fotoğrafı büyütme gibi özellikleri de sunar.

 

Postegro ne işe yarar

Lili Postegro, Instagram’da gizli profilleri görmenize izin veren bir uygulamadır. Bu uygulama, 100.000’in üzerinde indirme ve 50.000’in üzerinde günlük kullanıcısı ile en popüler stalk uygulamalarından biridir. Lili Postegro uygulaması ile şunları yapabilirsiniz:

  • Gizli profillerdeki gönderileri görme
  • Gizli profillerdeki hikayeleri izleme
  • Birden fazla hesap ile kullanma
  • Detaylı arama yapma
  • Hesapları favorilere ekleme
  • Hikayeleri indirme
  • Gönderleri kaydetme

Bu uygulama, basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Postegro web giriş nasıl yapılır

Web Postegro, Instagram’da gizli profilleri görmenize izin veren bir uygulamadır. Postegro’ya giriş yapmak için, öncelikle Web Postegro sayfasını açın. Otomatik olarak giriş sayfasına yönlendirileceksiniz ve Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra, “Giriş Yap” butonuna tıklayarak Postegro Lili web arayüzüne giriş yapabilirsiniz.

Ancak, Postegro’ya giriş yaparken sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunların çözümü için, Opera VPN tarayıcısını kullanabilir veya VPN programı, uygulaması veya VPN’li internet tarayıcısı kullanabilirsiniz. Ayrıca, Postegro’ya giriş yapmak için Instagram’da en az 50 takipçinizin olması gerekmektedir. Eğer Postegro açılmıyorsa, bu sunucu kaynaklı olabilir veya çok popüler bir uygulama olması nedeniyle yavaşlama yaşayabilirsiniz.

Son olarak, Postegro’nun Telegram adresinden en son güncellemeler ve yenilikler paylaşılmaktadır. Bu adres üzerinden de Lili Postegro uygulamasıyla ilgili sorunlarınızı ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Postegro nasıl indirilir

Telefondan Postegro uygulamasını indirmek için, öncelikle Postegro sitesine girin. Bu sitede, “Download APK” butonuna dokunarak Postegro v51.apk dosyasını indirin ve yüklemeyi başlatın. Ancak, Postegro uygulaması Android Google Play Store üzerinden indirilemez. Bu nedenle, Postegro Lili APK indirme linkini aramanız gerekebilir. Bu linki bulmak için, Postegro sitesine giderek APK dosyasını indirin ve telefonunuza kurun. Eğer Postegro açılmıyor ve nasıl indirileceğini bilmiyorsanız, Opera VPN tarayıcısını kullanarak Postegro sitesine girebilir ve uygulamayı sorunsuzca indirebilirsiniz.

Postegro & Lili uygulaması ücretsiz olarak indirilebilir ancak bazı özellikler için aylık veya yıllık abonelikler satın almanız gerekebilir. Örneğin, reklamları kaldırmak veya sınırsız gizli hikaye izlemek gibi özellikler için aylık veya yıllık planlar satın almanız gerekebilir. Bu planların fiyatları, özelliklerine göre değişebilir.

Postegro nasıl kullanılır ?

Postegro uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra, size “View Hidden Profiles”, “View Profile’s Pictures” ve “View Stories” gibi seçenekler sunulacaktır. Bu seçeneklerin anlamları şöyle:

  • “View Hidden Profiles”: Gizli profilleri görün seçeneğine dokunduğunuzda, bu seçenek size gizli profilleri görüntülemek için bir fırsat sunar.
  • “View Profile’s Pictures”: Profil fotoğrafını büyütüp bakmak ve indirmek istiyorsanız, bu seçeneğe dokunun.
  • “View Stories”: Hikayelere gizlice bakmak için bu seçeneğe dokunun.

Ayrıca, Postegro uygulamasında tüm özelliklerin kilidini açan satın alma seçeneği de mevcuttur. Ancak, bu seçeneklerin hangi sürümde mevcut olduğu değişebilir. Örneğin, resmi siteden indirilebilen Postegro app v51 sürümünde bu seçenekler mevcuttur

Postegro nasıl çalışır

Postegro ve benzeri uygulamalar, tüm gizli hesapları gösterme becerisine sahip değillerdir. Bu uygulamalar, aslında daha önce uygulamayı kullanmış olan bir kişinin eriştiği verileri size sunarlar. Yani, Postegro gibi bir uygulama, sizin istediğiniz gizli profili görmenize izin vermez, ancak başka bir kişinin daha önce uygulamayı kullanarak görüntülediği gizli profilleri size sunabilir. Bu nedenle, Postegro ve benzeri uygulamaları kullanarak gizli profilleri görmenin, tamamen rastlantısal olduğunu unutmayın. Eğer bir kişinin gizli hesabını görmek istiyorsanız, kendi başınıza da çalışarak bu hesabı görüntüleyebilirsiniz, ancak bu eylem gizliliği ihlal edebileceğinden önerilmez.

Postegro güvenli mi

Postegro gibi uygulamaların kullanımı, güvenlik açısından oldukça risklidir. Bu tür uygulamalar, sadece Instagram hesaplarını değil, telefonunuzdaki diğer verilere de erişebilirler. Özellikle, ilk kişisel veya iş hesabınızla bu tür uygulamalara giriş yapmamanız önerilir. Eğer hesabınızda şüpheli hareketler tespit ettiyseniz veya güvenlik nedeniyle hesabınızı kurtarmak istiyorsanız, Instagram hesap kurtarma adımlarını izleyin. Ayrıca, Postegro gibi uygulamaların sayısı oldukça fazladır ve bu nedenle internette ufak bir arama yaptığınızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak, bu tür uygulamaların kullanımının güvenlik açısından riskli olduğunu unutmayın.

 

 

About admin

mi