2023 do you need a tv for meta quest 2

Meta Quest 2 için TV sahibi olmalı mıyım?

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Meta Quest 2’yi indirmek ve oynamak için bir TV’ye ihtiyacım var mı?

Hayır, Meta Quest 2’yi indirmek ve oynamak için bir TV’ye ihtiyacınız yoktur. Meta Quest 2, kendi dahili ekranına sahiptir. Bu nedenle, oyunları ve içerikleri doğrudan VR kulaklığınızda oynayabilirsiniz. Bu, oyun deneyiminizi daha da hareketli ve özgür kılar.

Diğer SSS’ler

İade politikası nedir?

Yeni durumda açılmamış ve 90 gün içinde iade edilen çoğu ürün, geri ödeme veya takas alacaktır. Bazı ürünlerin iade politikası, dekont veya paketleme fişinde belirtilmiştir. Açılan, hasar görmüş veya fişi olmayan ürünler geri ödeme veya takas almayabilir. İnternetten veya mağazadan satın alınan ürünler herhangi bir mağazada iade edilebilir.

İnternetten yapılan alımlar büyük bir kargo taşıyıcı vasıtasıyla iade edilebilir. İade başlatmak için buraya tıklayın.

Free Download =>> 2023 do you need a tv for meta quest 2

İade işleminin tamamlanması ne kadar sürer?

İade edilen ürünler için ödeme şeklinize göre size başvuracağız. Örneğin, hediye kartından düşülen miktarlar, bir hediye kartına geri ödenecektir. Posta yoluyla iade alındıktan sonra, iadeyi 4-5 iş günü içinde işleme koyacağız. İade işleminin hesabınızda yansıması, finansal kurumunuzun işlem süresine bağlı olarak 7 gün kadar sürebilir.

İnternetten sipariş verilen ürünlerin gecikmesi/teslim edilmemesi durumunda politika nedir?

Yerel ekiplerimiz siparişinizin, alıcının saat dilimine 9:00 – 20:00 saatleri arasında zamanında teslim edilmesi için yoğun bir şekilde çalışır. Christmas, Sevgililer Günü ve Anneler Günü gibi yoğun tatil dönemlerinde, tüm hediyelerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için 9:00’dan önce ve 20:00’den sonra teslimat saatlerimizi uzatabiliriz. Herhangi bir nedenle hediye zamanında gelmezse, özel Müşteri Hizmetleri temsilcilerimiz sorununuzu başarıyla çözmenize yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Buraya tıklayın ve siparişle ilgili sorularınızı tamamlayın.

Kredi kartım ne zaman tahsil edilecek?

İnternet üzerinden satın alım noktasında kredi kartınıza güvenli bir şekilde tahsilat yapmaya çalışacağız. Bir sorun olması durumunda, o anda sizi bilgilendireceğiz ve başka bir kart kullanmanızı isteyeceğiz. Yeterli fonların doğrulamasını aldıktan sonra, ödemeniz tamamlanacak ve güvenli bir şekilde bize aktarılacaktır. Hesabınız, 24 ila 48 saat içinde tahsil edilecektir.

İnternet siparişleri için satış vergisi alınacak mı?

Alıcının posta adresi aşağıdaki eyaletlerden biriyse, yerel ve eyalet satış vergisi alınır:

  • Arizona
  • California
  • ColoradoFree Download =>> 2023 do you need a tv for meta quest 2

About admin

mi