Amazon 50$ Hediye Kartı Nasıl Alınır

Amazon hediye kartı, Amazon.com veya Amazon.com.tr gibi Amazon mağazalarında kullanabileceğiniz bir sanal karttır. Bu kartlar, belirli bir miktar para içerir ve alışveriş yaptığınızda bu paranın kullanılmasını sağlar. Hediye kartları fiziksel olarak veya elektronik olarak satılır ve alıcıya e-posta yoluyla gönderilir.

Free Download =>> Amazon 50$ Hediye Kartı Nasıl Alınır

Hediye Kartını Kullanma

Bir Amazon.com.tr Hediye Kartını hesabınızda kullandığınızda, hediye kartı bakiyesi Hesabım bölümünde saklanır ve bir sonraki uygun siparişinize otomatik olarak uygulanır.

Not:17 Ekim 2022 itibariyle mevzuata uyum sürecimizde hediye kartı kullanım politikamızda yaptığımız değişiklik kararına bağlı olarak, Amazon Hediye Kartı bakiyesi sadece Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerde kullanılabilecektir. 17 Ekim 2022 itibariyle, Amazon.com.tr’de üçüncü taraf satıcılar (Pazaryeri satıcıları) tarafından satılan ürünleri içeren siparişlerinizde, kredi kartı veya banka kartı gibi diğer ödeme yöntemlerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Amazon 50$ Hediye Kartı Almak İçin Buraya Tıklayın

Hediye kartımı hangi ürünleri satın alırken kullanabilirim?

Hediye kartını sevdiklerinize gönderebilir, Amazon.com.tr tarafından satılan milyonlarca uygun nitelikli üründe kullanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün hediye kartı ile satın almaya uygun olup olmadığını öğrenmek için ürün sayfasında “Sepete Ekle” butonu altında yer alan satıcı bilgilerini kontrol edin: “Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir” ibaresi varsa bu ürün Amazon Hediye Kartı ile satın almaya uygundur.

Not: Amazon.com.tr tarafından satılsa dahi, Amazon Hediye kartı bakiyesi ile Visa veya MasterCard hediye kartları veya başka bir Amazon Hediye kartı satın alınamaz.
Hediye kartımı Amazon hesabıma nasıl yüklerim?

  • Makbuz ya da e-postadaki Hediye Kartı Talep Kodunu bulun ve Hediye Kartı Kullanma sayfasına gidin. Talep kodunuzu girin ve “Bakiyeme Uygula” seçeneğine tıklayın veya
  • Hediye kartı talep kodu e-postasında bulunan “Amazon Bakiyenize Yükleyin” butonuna tıklayın.
Not: Bir Amazon.com.tr Hediye kartını Amazon hesabınıza eklediğinizde, bakiyeniz Amazon Hesabım bölümünde saklanır ve bir sonraki uygun siparişinize otomatik olarak uygulanır. Hediye Kartı bakiyenizi görmek için, lütfen Hediye Kartı Bakiyeniz sayfanızı ziyaret edin.

 

Free Download =>> Amazon 50$ Hediye Kartı Nasıl Alınır

About admin

mi