apk indir cargo simulator 2021

APK İndir Cargo Simulator 2021

Oyunun Hakkında

Cargo Simulator 2021, yük taşıma işinde kendi şirketinizi kurabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Oyunda, araç filonuzu oluşturabilir, yönetebilir ve yükleri zamanında teslim ederek para kazanabilirsiniz. Gerçekçi araç ve yük modelleri sayesinde kendinizi gerçek bir tır şoförü gibi hissedeceksiniz.

Free Download =>> apk indir cargo simulator 2021

APK İndirme ve Oynama Kurulumu

APK dosyasını indirmek için, güvenilir bir web sitesinden indirme yapmanız önerilir. İndirmeniz tamamlandıktan sonra, telefonunuzun ayarlarına giderek “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Bunun nedeni, oyunun Google Play Store’da yer almamasıdır ve telefonunuzun güvenliği için bu seçeneği etkinleştirmeniz gerekiyor.

Oyunu indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirmeniz gerekir. Kurulumu tamamlamak için, yüklenen APK dosyasını seçip yükleme işlemini başlatmanız yeterlidir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açarak oynayabilirsiniz.

Oyunu Oynama

Oyunda, kendi şirketinizi kurarak yük taşıma işine atılabilirsiniz. Siz değişik şehirlere yük taşıyarak para kazanabilirsiniz. Doğru araç seçimi, doğru yük teslimleri ile para kazanırken aynı zamanda şirketinizi büyütebilirsiniz. Kontroller oldukça basit olduğundan, oyuna hızlı bir şekilde alışabilirsiniz.

SSS

Oyunu nereden indirebilirim?

Oyunu güvenilir bir web sitesinden indirebilirsiniz. APK dosyası indirildikten sonra, telefonunuzun ayarlarına giderek “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

Oyunu nasıl kurabilirim?

APK dosyasını indirdikten sonra, yükleme işlemi için dosyayı seçerek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Oyunu nasıl oynarım?

Oyunu açtıktan sonra, kendi şirketinizi kurarak yük taşıma işine başlayabilirsiniz. Doğru araç seçimi, doğru yük teslimleri ile şirketinizi güçlendirin.

About admin