Apple Watch Serisi İçin En Güzel Kılıflar

Free Download =>> Apple Watch Serisi İçin En Güzel Kılıflar

Amazon’da bulabileceğimiz Apple Watch Series 8 akıllı saat için en iyi, en dayanıklı ve sağlam kılıflardan bazılarını topladık.

 

Yeni Apple Watch Series 8 akıllı saat, 7 Eylül’deki Apple Far Out Etkinliğinde tanıtıldı. Yeni akıllı saat, gücünü Apple S8 çipinden alıyor ve 41 mm ve 45 mm modelleri mevcut. Alüminyum ve Paslanmaz Çelik çeşitleri bulunmaktadır. Saat, vücut ısısı sensörü gibi ek işlevlere ve kondisyon ve sağlık ölçümlerini ölçmeye yardımcı olan diğer gelişmiş özelliklere sahiptir. Şirket, Apple Etkinliğinde ayrıca yeni Apple Watch Ultra, Apple Watch SE 2. nesil ve yepyeni iPhone 14 serisini de tanıttı.

Hem Android hem de iPhone’larla çalışan en iyi akıllı saatleri gösteren mükemmel bir rehberimiz de var.

Yeni Apple Watch S8, daha dayanıklı bir kasaya sahip “Çatlamaya Dayanıklı” bir ekrana sahip olsa da, akıllı saatinizi güzel bir şekil ve durumda tutmanız önemlidir. Bu yazıda, Amazon’da bulabileceğimiz en iyi, en dayanıklı ve sağlam kılıflardan bazılarını topladık.


Apple Watch Series 8 için en iyi kılıflar

 • Apple Watch S8 için SUPCASE Unicorn Beetle Pro
  SUPCASE Unicorn Beetle Pro (Apple Watch S8)

  terfi
  SUPCASE’in yeni UBP kasası, saatin tüm özelliklerini sağlam bir gövdede sunuyor. Tampon kılıfı sağlam koruma sağlar ve çizilmeye karşı dayanıklı ve tamamen ayarlanabilir bir saat kayışı içerir. Kasa, şoku emebilen geçmeli bir tasarıma sahiptir ve yükseltilmiş çerçeveler, ekranı çizilmelere ve hasara karşı koruyabilir. Dava 8’den fazla renkte geliyor.

 • Apple Watch S8 için Spigen Sağlam Zırh
  Spigen Sağlam Zırh Pro (Apple Watch S8)

  Spigen Rugged Armor kılıf, akıllı saatin tamamında mükemmel koruma sağlar. İnce bir tasarım, ayarlanabilir bir bant ve metal bir toka sağlayan çizilmeye dayanıklı ve şok emici bir malzemeye sahiptir. Kasa, ekrana daha da fazla koruma sağlamak için yükseltilmiş kenarlara sahiptir ve düğmeler ve dijital kurma kolu için hassas kesikler vardır.

 • i-Blason Cosmo Luxe (Apple Watch S8)
  i-Blason Cosmo Luxe (Apple Watch S8)

  terfi
  i-Blason Cosmo Luxe bir kılıf olabilir, ancak aynı zamanda Apple Watch’un güzel tasarımına uyan benzersiz bir kordonla birlikte gelir. Yumuşak, esnek bir silikon kayıştan yapılmıştır ve kılıf saati çizilmelere, düşmelere ve düşmelere karşı korur. Daha fazla özelleştirme için çeşitli renk seçenekleri mevcuttur.

 • Spigen-Dayanıklı-Zırh-için-Apple-Watch-S8-1
  Spigen Dayanıklı Zırh (Apple Watch S8)

  Rugged Armor kasası, Pro modelinden biraz daha geridedir. Yine de ekranı çizilmelere karşı koruyan yükseltilmiş bir çerçeveye sahiptir ve düğmeler için kesin kesiklere sahiptir. Kasa beş renkte mevcuttur.

 • Apple Watch S8 için TAURI Sert Kılıf
  TAURI Sert Kılıf (Apple Watch S8)

  TAURI Hard case iki özdeş kılıfla birlikte gelir ve üç renkte mevcuttur. Akıllı saatin etrafındaki ince tampon kılıf, çizilmeleri ve çatlamaları önler. Kasa tam olarak oturuyor ve ince temperli cam her yönden mükemmel koruma sağlıyor.

 • Apple Watch S8 için Spigen İnce Fit
  Spigen İnce Uyum (Apple Watch S8)

  Thin Fit kılıf, kılıf üreticisinin en bilinen modellerinden biridir. İnce, hafif ve ince bir tasarım sunar ve ekranı korumak için yükseltilmiş çerçevelere ve kusursuz bir uyum ve tasarım sunmak için hassas kesiklere sahiptir. Bileğinizde farkedilmeyen bir şey istiyorsanız, çok yönlü harika bir ürün.

 • Spigen-Liquid-Air-Pro-for-Apple-Watch-S8-1
  Spigen Liquid Air Pro (Apple Watch S8)

  Spigen Liquid Air Pro kılıfı, uzun süreli rahatlık için yumuşak sıvı silikon ile birlikte gelir. Bu kılıf, daha fazla kişiselleştirme sunmak için ayarlanabilir bir bant ve güzel bir iki renkli renk şeması ile kişiselleştirilebilir bir uyum sunar. Uygun fiyatlı bir kasadır ve mükemmel koruma sağlar.

 • Apple Watch S8 için RhinoShield Tampon Kılıf
  RhinoShield Tampon Kılıfı (Apple Watch S8)

  RhinoShield Tampon kılıfı 7’den fazla renk seçeneğiyle sunulur. Tampon kasası, 1,2 m’ye (4 ft) kadar düşmeye karşı korumalı, darbeye dayanıklı bir polimere sahiptir. İnce bir profile sahiptir ve sadece 4 gram ağırlığındadır. Ekranı çizilmelere karşı korumak için yükseltilmiş kenarlara sahiptir.

 • Apple Watch 8 için OtterBox Tam Gün Kılıf
  OtterBox Tüm Gün İçin Kılıf (Apple Watch S8)

  Otterbox, yüksek kaliteli, sağlam kasalarıyla tanınır ve yeni tampon kasa mükemmel koruma sağlar. Tam olarak yerleştirilmiştir ve dış kasayı yaygın bakterilere karşı korumak için antimikrobiyal teknolojiye sahiptir. Kasa, iki boyutta ve dört renkte mevcuttur ve sınırlı bir ömür boyu garanti ile birlikte gelir.

 • Apple Watch S8 için Spigen Likit Kristal
  Spigen Likit Kristal (Apple Watch S8)

  Bileğinize kusursuz bir şekilde oturan ince, hafif ve şeffaf bir kılıf arıyorsanız Liquid Crystal kılıf dikkate alınmaya değer. Hassas kesiklere sahip çizilmeye dayanıklı bir malzemeye sahiptir ve yeni Apple Watch Series 8’inizin güzelliğini sergilemenizi sağlar.

 • Misxi 2 Paketi (Apple Watch S8)
  Misxi 2 Paketi (Apple Watch S8)

  Misxi 2’li kılıf, Apple Watch Series 8 ve 7’ye fazla bir şey eklemeden mükemmel koruma sağlar. Çeşitli renklerde sunulur ve farklı boyutlardaki çoğu Apple akıllı saati ile uyumludur. Bütçe seçeneği arıyorsanız, bu harika bir alternatiftir.

 • Gülen 2 paket (Apple Watch S8)
  Gülen 2 paket (Apple Watch S8)

  Gülen 2’li çanta, Watch Series 7 ve 8 45 mm akıllı saatlerle uyumludur. Dahili ekran koruyucusu ve ince tasarımı olan sert bir PC kasasıdır. Mat siyah ve şeffaf renklerde gelir ve bu listedeki daha ucuz seçeneklerden biridir.

  Free Download =>> Apple Watch Serisi İçin En Güzel Kılıflar

About admin