extreme car driving simulator apk indir

Extreme Car Driving Simulator APK İndirme ve Oynama Kurulumu

APK İndirme İşlemi

Extreme Car Driving Simulator oyununu Android cihazınıza APK dosyası olarak indirmek için öncelikle resmi internet sitesine veya Google Play Store’a giriş yapmanız gerekmektedir. Ancak Google Play Store’u kullanarak indirme işlemi yapacaksanız, cihazınızın internet bağlantısı aktif olmalıdır.

Free Download =>> extreme car driving simulator apk indir

Resmi internet sitesinde APK dosyasını indirmek için siteye girdikten sonra “Download” butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirme işlemi başlayacak ve kısa bir süre sonra oyun cihazınıza indirilmiş olacaktır.

Kurulum İşlemi

APK dosyasını cep telefonunuza indirdikten sonra kurulum işlemi için cihazınızın güvenlik ayarlarına girip “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini aktif etmeniz gerekmektedir.

Daha sonra indirdiğiniz APK dosyasını açıp “Install” butonuna tıklamanız yeterlidir. Kurulum işlemi birkaç saniye sürecektir ve oyun cihazınıza yüklenecektir.

Sıkça Sorulan Sorular (FAQ)
Oyun ücretli mi?

Hayır, Extreme Car Driving Simulator oyunu ücretsiz bir oyundur. Ancak oyun içi satın alma seçenekleri bulunmaktadır.

Hangi Android sürümleriyle uyumludur?

Extreme Car Driving Simulator oyunu Android 4.0.3 ve üstü sürümlerle uyumludur.

Oyunun boyutu ne kadar?

Extreme Car Driving Simulator oyununun boyutu yaklaşık olarak 60 MB’dir.

Oyunun nasıl kontrol edilir?

Oyunda aracın kontrolü sensörler ve dokunmatik kontrol ile yapılmaktadır. Dokunmatik kontrol ile gaz verip fren yaparken sensörlerden yararlanarak direksiyonu kontrol edebilirsiniz.

Oyunun güncel sürümü nedir?

Extreme Car Driving Simulator oyununun güncel sürümü 5.2.7’dir.Free Download =>> extreme car driving simulator apk indir

About admin