ıdm full indir gezginler

İDM Full İndir Gezginler

Internet Download Manager (IDM), kullanıcıların internet üzerinden dosyaları hızlı bir şekilde indirmelerine izin veren popüler bir yazılımdır. IDM, hızlı ve güvenli bir indirme deneyimi sunar ve kullanıcıların indirmeleri yönetmelerini, ara vermeden devam etmelerini ve hatta kesintiye uğramış indirme işlemlerini yeniden başlatmalarını sağlar.

Free Download =>> ıdm full indir gezginler

Gezginler İndirme ve Oynama Kurulumu

IDM’nin en son sürümünü indirmek için Gezginler web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İndirme seçeneğine tıkladığınızda, IDM’nin kurulum dosyası otomatik olarak indirilmeye başlar. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, kurulum sihirbazının açılması için dosyayı çift tıklayın.

Kurulum işlemi oldukça basittir. Yalnızca kurulum adımlarını izleyin ve bilgisayarınıza indirilmesi, kurulumu ve yapılandırılması sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Gezginler web sitesindeki IDM Hakkında Sorular sayfasını ziyaret edin.

İDM Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)
Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

İade politikası nedir?

Yeni durumda açılmamış ve 90 gün içinde iade edilen çoğu ürün, geri ödeme veya değişim alacaktır. Alındı veya paketinde belirtilen değiştirilmiş bir iade politikası olan bazı öğeler vardır. Bu ürünler açılırsa veya zarar görürse veya bir makbuzu yoksa geri ödeme veya değişim reddedilebilir. Online veya mağazada satın alınan ürünler herhangi bir mağazaya iade edilebilir.

Online satın almalar büyük bir kargo taşıyıcısı yoluyla iade edilebilir. Bir iade işlemi başlatmak için buraya tıklayın .

Bir geri ödeme işlemi ne kadar sürer?

İade edilen ürünler için ödeme ne şekilde ödenirse ödensin aynı şekilde size geri ödeme yapılır. Örneğin, hediye kartından kesilen tutarlar geri ödeme yapılacak hediye karta geri yüklenecektir. Posta yoluyla iadeler için, iadenizi aldıktan sonra işleme koyacağız ve 4 ila 5 iş günü içinde tamamlayacağız. Finans kurumunuzun işlem süresine bağlı olarak, iade işlemini yaptıktan sonra hesabınızda yansıması 7 güne kadar sürebilir.

Online sipariş edilen ürünlerin geç/teslim edilmeme politikası nedir?

Yerel ekiplerimiz, hediye saatleri içinde (alıcının saat diliminde 9:00-20:00 arası) siparişinizin zamanında teslim edilmesini sağlamak için çalışırlar. Noel, Sevgililer Günü ve Anneler Günü gibi yoğun tatil dönemlerinde, tüm hediyelerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için 9 öncesi ve 20 sonrası teslimat saatlerimizi uzatabiliriz. Herhangi bir nedenle hediye zamanında teslim edilmezse, özel Müşteri Hizmetleri acentelerimiz sorununuzu başarıyla çözmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır.

Siparişinizle İlgili Sorularınız İçin Buraya Tıklayın

Kredi kartım ne zaman tahsil edilir?

Satın alma işlemi sırasında kredi kartınızı güvenli bir şekilde şarj etmeye çalışacağız. Bir sorun olursa, hemen bilgilendirilecek ve başka bir kart kullanmanız istenecektir. Yeterli fonların doğrulamasını aldığımızda, ödemeniz tamamlanacak ve güvenli bir şekilde bize aktarılacaktır. Hesabınız 24 ila 48 saat içinde ücretlendirilecektir.

Online siparişler için satış vergisi öder miyim?

Alıcınızın posta adresi Arizona, California ve Colorado eyaletlerinde ise yerel ve eyalet satış vergisi tahsil edilecektir.

  • Arizona
  • California
  • ColoradoFree Download =>> ıdm full indir gezginler

About admin

mi