kipas guys apk indir 0.41

Kipas Guys APK İndir 0.41: Ücretsiz Online Oyun

Kipas Guys, popüler bir online oyun olan Among Us benzeri bir oyundur. Bu oyunu oynamak için, Kipas Guys APK’yı indirmeniz gerekir. İşte bu APK’yı indirme ve oynama kurulumu hakkında bilmeniz gerekenler.

Free Download =>> kipas guys apk indir 0.41

Kipas Guys APK İndir: Adımlar

Adım 1: Google’da Kipas Guys APK 0.41 arayın ve bir indirme sitesi bulun.

Adım 2: İnternet tarayıcınızda indirme sitesine giderek “Kipas Guys APK İndir” düğmesine tıklayın.

Adım 3: APK dosyasını indirirken bir uyarı alırsınız. “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar bölümüne gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini etkinleştirin.

Adım 4: İndirme tamamlandığında APK dosyasına tıklayın ve yükleme işlemini tamamlayın.

Kipas Guys Oynama Kurulumu: Adımlar

Adım 1: Yükleme işlemi tamamlandığında, Kipas Guys APK ikonunu tıklayın ve oyunu açın.

Adım 2: Ana menüye erişmek için “Play” düğmesine tıklayın.

Adım 3: Profilinizi oluşturun veya Google hesabınızla giriş yapın.

Adım 4: Oyun odası seçin ve oynayın. İyi eğlenceler!

SSS

1. İade politikası nedir?
90 gün içinde açılmamış ve yeni durumda olan çoğu ürün iade veya değiştirme yapabilir. Satın alınan bazı ürünlerde farklı bir iade politikası olabilir. Açılmış veya hasar görmüş olan, fiş veya fatura olmayan ürünler iade veya değiştirme yapılamayabilir. Online veya mağazadan satın alınan ürünler herhangi bir mağazaya iade edilebilir.

2. İade işleminin tamamlanması ne kadar sürer?
Iadeniz size nasıl ödendi ise aynı şekilde ödeme yapacağız. Örneğin, hediye kartından düşülen tutarlar hediye kartına geri ödenecek. Postalama yoluyla yapılan iadeler için iade aldığımızda, 4-5 iş günü içinde işleme koyacağız. İade işlemini tamamladıktan sonra, hesabınıza yansıması finans kuruluşunuzun işleme süresine bağlı olarak 7 gün sürebilir.

3. Online siparişlerde gecikme / teslimat olmaması durumunda politika nedir?
Yerel ekiplerimiz, hediye siparişlerinizin alıcının zaman dilimi içinde, normal teslimat saatleri olan 9.00-20.00 saatleri arasında zamanında teslim edilmesi için kararlı bir şekilde çalışmaktadır. Noel, Sevgililer Günü ve Anneler Günü gibi yoğun tatil dönemlerinde, tüm hediyelerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için teslimat saatlerimizi 9:00’dan önce ve 8:00’den sonra uzatabiliriz. Herhangi bir nedenden dolayı hediye zamanında teslim edilmezse, özel Müşteri Hizmetleri uzmanlarımız sorununuzu başarıyla çözmek için elinden geleni yapacaktır.

4. Kredi kartı ne zaman tahsil edilir?
Satın alma işlemi sırasında kredi kartınızı güvenli bir şekilde tahsil etmeye çalışacağız. Bir sorun varsa, hemen bildirileceksiniz ve başka bir kart kullanmanız istenecektir. Yeterli fonların doğrulandığını onayladığımızda, ödemeniz güvenli bir şekilde tamamlanacak ve bize aktarılacaktır. Hesabınız 24 ila 48 saat içinde şarj edilecektir.

5. Online siparişler için satış vergisi alınacak mı?
Varsa, yerel ve eyalet satış vergisi, alıcının posta adresine göre toplanacaktır. Arizona, California ve Colorado’daki alıcıların adresleri için yerel ve eyalet satış vergisi alınacaktır.

Free Download =>> kipas guys apk indir 0.41

About admin