Echo of Starsong İncelemesi

Sigono’nun BAŞYAPIT oyun serisi ile çıkış yaptı. OPUS: Dünyayı Bulduğumuz Gün 2015’te iOS ve Android’de. Bu, sonunda takip oyunuyla birlikte PC ve Nintendo Switch’e taşındı. OPUS: Fısıltı Roketi aynı kalıbı takip ederek. İlk oyuna bayıldım ve her platformda oynadım. Oyunla ilgili sorunlarım olsa da OPUS: Fısıltı Roketi, İlk oyunun hayranları için hala deneyimlemeye değer olduğunu düşünüyorum. Ne zaman OPUS: Echo of Starsong (8,99 $) duyuruldu, iOS’a geleceğini umuyordum çünkü ölçek ve üretim açısından orijinallere göre büyük bir adım gibi görünmeye devam etti.

Free Download =>> Echo of Starsong İncelemesi

opus echo of starsong mobil inceleme ios iphone ipad

OPUS: Echo of Starsong Nintendo Switch’te Çince ve Japonca seslendirme desteği getiren gelişmiş bir sürüm görmeden önce PC’de çıkış yaptı. PC sürümüne yama yapıldıktan sonra, OPUS: Echo of Starsong Xbox Game Pass dahil olmak üzere Xbox platformlarına geldi. Genellikle, bir oyun daha sonra PlayStation platformlarına gelir ve çok daha sonra mobile giden yolu bulurdu, ancak OPUS: Echo of Starsong nihayet bu hafta diğer platformlardaki maliyetinin çok altında bir fiyata iOS’a geldi ve tüm güncellemeler ve seslendirme ile eksiksiz deneyimi mobile getirdi.

Hepsi aynı evrenin parçası olmasına rağmen, OPUS: Echo of Starsong İlk iki oyunu yaşamak istemiyorsanız bağımsız olarak da oynanabilir. OPUS: Echo of Starsong işaretle ve tıkla macera tarzı oyun tarzı, hafif bulmacalar ve bazı RNG’leri içeren vermeniz gereken kararlarla daha çok hikaye odaklı bir deneyimdir. Disko Elysium. Hikayeyi mahvetmeyeceğim, ama bu Sigono’nun şimdiye kadarki en iyisi ve bunu oynayan herhangi birinin, odaklanıp odaklanmadığınıza bağlı olarak burada geçireceğiniz on kadar saatin sonunda anlatıdan etkilenmeyeceğini hayal edemiyorum. ana hikaye veya daha fazlası.

opus echo of starsong mobil inceleme ios iphone ipad

OPUS: Echo of Starsong Sigono’nun şimdiye kadar çıkardığı en iddialı oyun. Bu, hemen hemen her yönden büyük bir gelişme ve oyunlarımda kullandığım Japonca seslendirme çok iyi yapılmış. Bu sadece en iyi Sigono oyunu değil, aynı zamanda iOS ve Nintendo Switch’te yılın en sevdiğim oyunlarından biri. Umarım iOS sürümüyle ilgili yaşadığım birkaç sorun gelecekteki güncellemelerde giderilebilir.

Oyun stili göz önüne alındığında, çoğu insanın denetleyici desteğini umursamayacağını tahmin ediyorum, ancak bir tür denetleyici desteği var. Hareket etmek ve diyaloğu ilerletmek için bir denetleyici kullanabilirsiniz, ancak karar vermek için kullanamazsınız. Bunun için dokunmatik kontrolleri kullanmanız gerekecek. Ayrıca ilerlememi iPhone ve iPad’imde senkronize edemedim. iCloud kaydetme senkronizasyonunun dahil olup olmadığından emin değilim, ancak dahilse, benim için çalışmadı. Umarım bu gelecekte uygulanabilir.

opus echo of starsong anahtarı buhar destesi iphone ipad

OPUS: Echo of Starsong PC ve Steam Deck’te harika. Switch sürümü, güncellemelerde bir dereceye kadar ele alınan performans sorunlarına sahiptir. iOS’ta, OPUS: Echo of Starsong Oynadığım iPhone 14 Plus gibi daha yeni cihazlarda bile 30 fps hedefliyor. Sigono, şu anda oyuna 60 fps desteği ekleme planlarının olmadığını söyledi. Görsel olarak, parçalar halinde olsa da Switch versiyonundan daha temiz. Yine de iPad Pro’mda (2020) umduğum kadar iyi görünmüyor. Bu seçeneğe sahipseniz, şu anda kesin taşınabilir deneyim kesinlikle Steam Deck’te, ancak yoksa, Switch yerine iOS’ta tavsiye ederim.

OPUS: Echo of Starsong iOS sahipleri için vazgeçilmezdir. Oyunun kalitesi göz önüne alındığında konsollarda ve PC’de fiyatının düşük olduğunu zaten düşünmüştüm, ancak iOS sürümü yarıdan daha ucuza mal olduğu için daha da iyi bir anlaşma. Bu Sigono’nun en iyi çalışması ve stüdyonun bundan sonra ne çıkaracağını görmek için sabırsızlanıyorum. Umarım iOS ve Switch sahipleri, Sigono’nun bir sonraki oyunu için çok uzun süre beklemezler. OPUS: Echo of Starsong unutulmaz hikayelerden, iyi yazılmış karakterlerden ve mükemmel müzikten hoşlanıyorsanız, deneyimlemeniz gereken bir oyundur. Platformlarda neredeyse üç tam oyun oynadıktan sonra hala ne kadar iyi olduğunu anlayamıyorum OPUS: Echo of Starsong dır-dir.

About admin

mi