“En İyi Avcı Roddy ve Cathy” Oyun İncelemesi

NEOGEO, yalnızca birkaç dikkate değer istisna dışında, genellikle dövüş oyunları ve Metal sümüklüböcek. Lansmanından sonraki birkaç yıl içinde, konsoldaki çıktının büyük çoğunluğu (oldukça başarılı bir şekilde) birkaç belirli oyun türünün madenciliği gibi görünüyordu. Adil olmak gerekirse, 1990’ların ortalarında oyun salonlarının durumu böyleydi. Bir dövüş oyunu, lisanslı bir beat-em-up, shoot-em-up veya bir bulmaca oyunu yapmıyorsanız, akıntıya karşı kürek çekiyordunuz.

Free Download =>> “En İyi Avcı Roddy ve Cathy” Oyun İncelemesi

Bu, varlığını En İyi Avcı: Roddy ve Cathy (3,99 $) biraz nadir. Eski IREM çalışanları tarafından SNK’da dahili olarak geliştirilen oyun, 1994 yazında piyasaya çıktı. Savaşçıların Kralı ’94. Bu oyunlardan biri neredeyse efsanevi hale geldi ve mirasını silinmez bir şekilde platforma kazıdı. Diğeri Üst Avcı. Bir veya iki oyuncu için ilginç bir küçük platform oyunu/beat-em-up karışımı, biri abilir cömertçe bunun yolunu açtığını söylemek Metal sümüklüböcek küçük bir şekilde.

arasında önemli bir paylaşılan personel bulunmamakla birlikte, En İyi Avcı ve Metal sümüklüböcek, bazı ortak unsurlar vardır. Görsel stil, aynı türden aptalca ama cesur bir his veriyor ve çok sayıda eğlenceli düşman animasyonu var. Sürmek için araçlar bulabilirsin ve bazen eline bir silah alacaksın. Platform oluşturma, büyük ölçüde formalite icabıdır ve atlama, rahatsız edici platformlarda gezinmek yerine çoğunlukla saldırılardan kaçınmak için kullanılır. Aşamalar, genellikle bir tür büyük rakibe karşı bir patron dövüşüyle ​​kapatılır. Bu, tüm paylaşılan yönlerle ilgili.

için iki temel mekanik vardır. Üst Avcı. Birincisi, çeşitli nesneleri yakalamanıza ve onları parçalamanıza veya fırlatmanıza izin veren esnek kollarınızdır. Bunları ayrıca çeşitli makineleri, anahtarları vb. çalıştırmak için de kullanabilirsiniz. Genelde düşmanları tokatlayarak veya üzerlerine bir şey fırlatarak yenersiniz, ancak biraz çeşitlilik için bazı tuzaklardan ve bazı özel hareketlerden yararlanabilirsiniz. Diğer hile, her aşamada iki düzlemin olması ve ihtiyaç duyduğunuzda veya istediğinizde bunlar arasında zıplayabilmenizdir. Bazen tuzaklara veya güçlendirmelere karşı düzlemden erişilmesi gerekir, bu da sizi düzenli olarak yer değiştirmeye teşvik eder.

Dürüst olacağım: Bu çağda bu tür şeyleri deneyen birkaç platformcu vardı ve hiçbirinin bunun için önemli ölçüde daha iyi olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen grubun en iyisiydi Savaş Ülkesi Virtual Boy için ve bunun bir nedeni var. Konsolun 3B efekti, bu tür bir tasarımın doğasında var gibi görünen bir sorunun çözülmesine yardımcı oldu. Yani, belirli bir nesnenin hangi düzlemde olduğunu söylemek bazen zor olabilir. Bu oyunda, atışları sıralamayı zorlaştırabilir ve hatta bazen size vurmayacağını düşündüğünüz bir vuruş yapmanıza neden olabilir. Buradaki sanat tarzı, uçakları görsel olarak ayırt etmek için çok az şey yapıldığı için işleri biraz daha kötüleştiriyor.

Bu büyük bir anlaşma değil. ile daha büyük bir sorun En İyi Avcı çok sık gerilimden yoksun olmasıdır. Bu, bir arcade platform oyunu için alışılmadık derecede kolay bir oyundur ve bir kez bir şeyleri kavradığınızda, her kredide gülünç derecede ileri gidebilirsiniz. Düşmanlar, son derece çok yönlü ve güçlü karakteriniz için pek bir tehdit oluşturmuyor. Ayrıca yeterli sayıda düşman türü olmadığı için aynı yüzleri tekrar tekrar görmeye başlayacaksınız. Her şeyi karıştırmak ve düşmanları farklı şekillerde yenmeye çalışmak eğlenceli ama nihayetinde En İyi Avcı biraz sıkıcı

Bu can sıkıntısı, eski moda kooperatif kargaşası için bir arkadaşınızı yanınıza alarak biraz hafifletilebilir, ancak bu elbette ACA NEOGEO mobil için yayın. Bu, yalnızca bazı harici denetleyicileriniz varsa ve seçtiğiniz mobil cihazınızın etrafında toplanmaktan çekinmiyorsanız çok oyunculu oynayabileceğiniz anlamına gelir. Çoğu insan için bunun, bu oyunda tipik bir oyun deneyimi olmayacağını hayal ediyorum. Büyük ihtimalle solo oynayacaksın ve bu, deneyimlemenin daha az eğlenceli yolu. En İyi Avcı.

Bununla birlikte, mobil cihazlarda bu türden çok fazla yüksek kaliteli, birinci sınıf oyun almamamız gerçeğinden yararlanıyor. Kontrollere dokunmak için gerekenden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Metal sümüklüböcek kesin nişan alma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı için oyunlar bunu yapar. Sanırım solo bir deneyim olarak, mobil cihazlar bazı NEOGEO oyunlarından daha iyi gidiyor. Ve oyunun hiçbir şekilde yarım çaba olmadığını vurgulamak istiyorum. NEOGEO oyunlarının olma eğiliminde olduğu bu şekilde oldukça muhteşem ve dört dünyanın her birinin kendilerine özgü bir görünümü var. Her dünyada üç seviye artı oldukça heyecan verici bir son aşama elde edersiniz. Dahil edilen Japonca versiyonu oynarsanız, bulmanız gereken bazı gizli sonlar bile vardır. Her dakika heyecan olmayabilir ama kesinlikle değer katıyor.

bu bir parçası olduğundan ACA NEOGEO hattı, beklenen ekstralar ve seçenekler burada. Harici bir denetleyici ile oynayabilirsiniz, oyunun her iki bölgesel sürümünü de alırsınız, kendi çevrimiçi skor tablolarına sahip ekstra modlar vardır ve bir sopa sallayabileceğinizden daha fazla seçeneğiniz vardır. Öykünme kalitesi iyi ve Hamster’ın tüm bunlardaki rolüyle ilgili tek şikayetim, bir seçenek olarak çevrimiçi çok oyunculu veya MVS sürümünün olmamasıyla ilgili her zamanki şikayetlerim. Bu harika bir paket ve bu kadar düşük maliyetli bir sürümde bu kalite düzeyine oldukça fazla alışmış olmam biraz lüks.

en büyük hayranı değilim En İyi Avcı: Roddy ve Cathy, ama açıkça çok fazla özen gösterilmiş, yeterince iyi bir boğuşma. Bazen biraz fazla kolay ve tekrarlayıcı ve çift düzlemli sisteminin olması gerektiği gibi çalıştığından emin değilim, ancak birkaç kuruş için bundan zevk alacaksınız. Hamster’s ile birlikte gelen olağan özellikler paketini ekleyin ACA NEOGEO sıraya girin ve tembel bir hafta sonu öğleden sonra için hoş bir dikkatinizi dağıtın.

About admin