OnePlus, Android Güncellemesini Uzatacak

Free Download =>> OnePlus, Android Güncellemesini Uzatacak

OnePlus, 2023’ten itibaren belirli Android cihazlar için dört yıllık büyük işletim sistemi güncellemeleri ve beş yıllık güvenlik yamaları sağlama sözü verdi.

OnePlus bugün, 2023’ten itibaren belirli akıllı telefonlar için dört büyük OxygenOS güncellemesi ve beş yıllık güvenlik yamaları sunmaya başlayacağını duyurdu. topluluk forumu şu anda en son OnePlus 10 Pro ve OnePlus 10T dahil olmak üzere amiral gemisi ürünleri için yalnızca üç yıllık büyük Android işletim sistemi güncellemeleri ve dört yıllık güvenlik güncellemeleri sunuyor.

Bu, artık dört yıllık büyük Oxygen OS güncellemelerine ve 2023’te piyasaya sürülen cihazlarla beş yıllık güvenlik yamalarına çarpacak. İyileştirilmiş Android güncellemesinden yararlanacak ilk akıllı telefonun, bildirildiğine göre OnePlus 11 (veya şirketi ne olursa olsun OnePlus 11 Pro) olacak. yakında piyasaya sürüleceği söyleniyor). Şirket, OnePlus 11’in yeni Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacağını zaten açıkladı.

OnePlus, özellikle ColorOS ile birleşmesi nedeniyle OnePlus kullanıcıları tarafından eleştiri konusu olan OxygenOS’un şirketin “ayrılmaz bir parçası” olduğunu söylüyor. Cihazlarını daha uzun süre tutan daha fazla kullanıcıyla, şirket bu olasılığı sunmak için “her şeyi” yapıyor ve yeni Android güncelleme politikası da aynı yönde atılmış bir adım.

OnePlus, iyileştirilmiş Android güncelleme politikasını açıklamanın yanı sıra OxygenOS 13.1 güncellemesi üzerinde çalışmaya başladığını da açıkladı. Şirket, OxygenOS 13.1 güncellemesinin 2023’ün ilk yarısında küresel olarak piyasaya sürülmesinin beklendiğini ve OxyegnOS 13’ün getirdiği kullanıcı deneyimi ve özelliklerde daha fazla iyileştirme sağlayacağını paylaştı.

Bu İnanılmaz OnePlus akıllı telefonlara göz atın!

 • OnePlus 10 Pro Volkanik Siyah Ürün Resmi
  OnePlus 10 Pro

  OnePlus 10 Pro, 2. nesil LTPO paneli kullanan 6,7 inç QHD+ ekranla birlikte gelir. Ayrıca Snapdragon 8 Gen 1’e sahiptir ve 150 derecelik Ultrawide kamera ve Hasselblad ortaklığının ikinci yılından itibaren uygulamalarla benzersiz bir kamera deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

 • OnePlus 10T
  Oneplus 10T 5G

  OnePlus 10T, OnePlus’ın en yeni uygun fiyatlı amiral gemisidir. Snapdragon 8+ Gen 1, 150 W hızlı şarjlı 4800 mAh pil, 16 GB’a kadar bellek ve çok daha fazlası ile birlikte gelir. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

 • Sabah Sisinde OnePlus 9 Pro
  OnePlus 9 Pro

  Akıllı telefonunuzda daha fazla depolama alanı arıyorsanız, düşünmeniz gereken alternatif OnePlus 9 Pro’dur. Donanımının çoğu yeni OnePlus 10 Pro’ya benziyor ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayacak. Kamera sisteminde birinci nesil Hasselblad kamera kullanılıyor ve cihaz tam gün kullanıma imkan verecek bir batarya ile geliyor.

About admin