‘Marvel Snap’ İçin En Son Güncelleme Geldi

Bilirsin, geriye dönüp bakıldığında biraz komik Marvel Yapış (Ücretsiz), içinde Thanos olmadan küresel lansmanına ulaştı. Ne de olsa oyunun adı ve önemli bir oyun mekaniği, ikonik parmak hareketine göndermeler. Sanırım bu başarısızlıkla yaşayamadı, çünkü onu nereye getirdi? Thanos’a geri dön. Doğru, doğrudan referansları o tek satıra bırakacağım. Marvel Yapış yeni bir güncellemesi var ve içinde bazı önemli şeyler var. Üzerinden geçelim.

Free Download =>> ‘Marvel Snap’ İçin En Son Güncelleme Geldi

Her şeyden önce, artık bir Jeton Dükkanı var. Oh hayır! Konu şu. Normalde, Koleksiyoncu Seviyesi 500’e ulaştığınızda, düzenli olarak belirli kartlar almayı bırakırsınız ve bunun yerine yeni bir kart, biraz destek, biraz kredi veya biraz altın içerebilen Koleksiyoncu Önbelleklerini alırsınız. Açıkçası, bunlardan bazıları diğerlerinden daha arzu edilir ve hatta ödül domuzu olan kartlar bile, ne kadar faydalı olacakları açısından saçma sapan şeylerdir.

marvel snap power kozmik güncelleme indir thanos token shop

Bu güncelleme, Önbelleklerde bazı değişiklikler yapar. Arttırıcılar kaldırıldı ve artık Jeton alma şansınız var. Bu Jetonlar, dönen bir kart seçimine sahip olan yeni Jeton Mağazasında kullanılabilir. Potansiyel kartlar, maliyetlerin uygun şekilde artmasıyla Seri 3 (bir saniyede daha fazlası), Seri 4 veya Seri 5’ten olabilir. Bu şekilde bir kart satın almak için bir ton Jeton gerekir, ancak belirli kartları elinize almanıza izin verir.

Bu güncelleme aynı zamanda Series 4 ve Series 5 kartlarını da sunar. İlk üç Serinin aksine, onları almak için alt havuzlardaki tüm kartları toplamış olmanıza gerek yok. Bunları herhangi bir Koleksiyoncu Önbelleğinden alma şansınız var, ancak sırasıyla çok nadir (Seri 3’ten 10 kat daha nadir) ve çılgınlar (Seri 4’ten 10 kat daha nadir). Bu kartları ele geçirmek çok zordur, ancak son derece güçlüdürler. Galactus ve Thanos, yeni Series 5 kartları arasında yer alıyor.

Ayrıca bu güncellemede, bazı kartların (Angela, Onslaught, Mysterio, Destroyer ve Sera) sinirlerini bozan ve bazı efektlerin oynanma şeklini değiştiren bazı düzeltmeler ve denge ayarlamaları da var. Son olarak Marvel, Warriors of Wakanda etkinliğini takip edecek olan gelecek sezona ait bir ön bilgi de verdi: The Power Cosmic. Yukarıdaki fragmanda kontrol edin. Sonuç olarak, oyun için daha da iyi bir deneyim sunacağını umduğumuz büyük bir güncelleme.

About admin